صفحه نخست > خبر و گزارش > جل و پلاس گدای اصلی را که جمع کند؟

جل و پلاس گدای اصلی را که جمع کند؟

جمعيت حلال احمر افغانستان و کمیسیون منع عمل گدایی و جمع آوری گداها امروز بیانيه ی منتشر کرده است که جمع آوری گداها را از سطح شهر آغاز می کند. / حامد کرزی که در همکاری با دزدان و جنايتکاران محيط امنی را برای کشتار، تاراج، کوچ اجباری و توليد و قاچاق مواد مخدر فراهم کرده است خود گدا و يا بهتر گفته شود، سردسته ی دزدان است. جل و پلاس اين گدا و دزد اصلی را که جمع کند؟
سه شنبه 28 آپریل 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: جمعيت حلال احمر افغانستان و کمیسیون منع عمل گدایی و جمع آوری گداها امروز بیانيه ی منتشر کرده است که جمع آوری گداها را از سطح شهر آغاز می کند. در افغانستان در اثر جنگ، کشتار، کوچ اجباری، نسل کشی و چور و چپاول از زمان شاهان خائن و دزد مانند محمد ظاهر تا زمان اکنون، بيشتر مردم افغانستان فقير و تهيدست می باشند. حکومت ها برای آنان شرایط زندگی مساعد را فراهم نکرده و در عوض آن فقط چور و چپاول و کشتار کردند. ميليون ها تن در افغانستان هنوز از ظلم و جنايت حاکمان رنج می برند. مقامات افغانستان در عوض هر روز به دارایی که از دارایی مردم چپاول کرده اند می افزایند. دولت افغانستان بارها با نيرنگ و فريب هميشگی کمیسيون ها ساخت تا با فساد مبارزه کند، ميليون ها دالر دولت افغانستان برای مبارزه با فساد بدست آورد و حتا همان پول هم به جيب مقامات بلندپایه رفت. گماردن دزدان و قاچاقچيان مواد مخدر مانند عزت الله واصفی در راس چنين کميسيون هایی خود نشان می دهد که حتا از امر مبارزه با فساد برای فساد بيشتر استفاده می کنند. حامد کرزی که در همکاری با دزدان و جنايتکاران محيط امنی را برای کشتار، تاراج، کوچ اجباری و توليد و قاچاق مواد مخدر فراهم کرده است خود گدا و يا بهتر گفته شود، سردسته ی دزدان است. جل و پلاس اين گدا و دزد اصلی را که جمع کند؟

کرزی همراه با جنایتکار معروف افغانستان عبدالرب رسول سیاف

اعلاميه ی کميسيون منع گدایی بدون کم و کاست:

اعلامیه کمیسیون منع عمل گدایی و جمع آوری گداها .

موضوع :آغاز جمع آورى گداها از شهر کابل

متکی به طرز العمل منع گدایی که ازسوی شورای وزیران جمهوری اسلامی افغانستان نیز تصویب گردید ،گدایی یک عمل غیر قانونی پنداشته میشود.

وزارت امور داخله، سربازان ویژه ای را که آموزش خاص را فراگرفته اند ، آماده ساخته تا در تشریک مساعی نماینده گان وزارت های امور زنان ، شهدا ، معلولین و امور اجتماعی ، جمعیت هلال احمر افغانی، ریاست شاروالی کابل و کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان از تاریخ دهم برج جاری گداها را از ولایت کابل جمع آوری و به مرکز تجمع ، غرض تفکیک انتقال میدهد .

نهادهای متذکره همکاری مردم را دراین راستا متوقع میباشند .

غرض معلومات بيشتر به شمارۀ ٠٧٠٠٢٨٤٨٢٦ تماس بگيريد.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • راستیشه اگه پورسان بکونین مه امی ره نفامیدوم که ای کرزی و سیاف پالوانی میکونن یا سیاف میخایه جیب کرزی ره بزنه ؟؟؟؟؟؟

  • سلاافغانان مظلوم:
    برادرعزیزچیزی که شمانوشتین این نوشته شمادرزهن هریک افغانهاجاداردوبگویم ذای شماآهسته و بااحترام نوشته کردین جناب کرزی گدا نیست بترازآن یعنی قاتل شناخته شده ملت مظلوم افغانستان است مااگرازکارهای کرزی(قاتل ملت)گپ بزنیم شایدمدت زمان زیادی راصرف کنیم
    1.کارشایسته جناب کرزی به شهادت رساندن بیشتراز10تن که میخواستندتاحق حقوق شانراازوالی نابکار(جمعه خان همدرد که خودراهمدرد می نامدهمدردنه بلکه(درددهنده مردم بیگناه)است که جوانان جوزجان که اکثریت این جوانان ازسنین 18 تجاوز نمیکرددرمقابل این شخص فاسد سربلند کردندو حقوق مسلم شانراخواستنداین شخص جایکه به داداین مظلومان رسیدگی کندباتیرهای تیزوباصدای وحشت ناک گلوی این جوانانرابیرحمانه بست مردم دست درازکردندبسوی جناب کرزی که قاتل رامحاکمه کندآقای کرزی مردمراتمسخرکرده جایکه جمعه خان قاتل رامحاکمه کنددرپوست بلندترازآن که مشاورخودووالی ولایت پکتیا مقررکردآیااین قاتل این قدرشایسته بوده که هم قتل کندوهمدرپوست های کلیدی دولت وضیفه بگیرد وهمجنان درهزاره جات بنام کوچی(دزدان وقاتلان)راجابجاکردکه باسلاح سنگین درآنجاآمده مردم راازجای شخصی شان بزور خارج کرده وبیشتراز20 نفرراشهیدکردندجایکه کرزی قاتلانرامجازات کرده وخلع سلاح کند هنوززمین های مردم رابرقاتلان بخشید(ازجیب خلیفه بخشیده)آیا هزاره مسلمان نبودآیاازبیک وتاجیک مسلمان نیست؟باگفتن دانشگاه ازوظیفه یک کارمندتلویزیون برکنارشود.این جنایت ها یک روزی پرسان خواهد شد یادر آخرت ودردنیای امروز.
    من ازمسولان این سایت خواهش میکونم نوشته مرابدون سانسور نشرکند

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس