صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > پدر شکیلا سخن می گوید!

پدر شکیلا سخن می گوید!

شکیلا شانزده ساله در مهمانخانه سید هادی واحدی بهشتی عضو شورای ولایتی بامیان به تاریخ ٧ دلو ١٣٩٠ در منطقه زرگران مرکز بامیان ابتدا مورد تجاوز قرار گرفته و بعد به قتل رسید.
حسين زاهدی
چهار شنبه 23 اكتبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

در این ویدیو شما شاهد اظهارات محمدبخش پدر شکیلا خواهید بود. شکیلا شانزده ساله در مهمانخانه سید هادی واحدی بهشتی عضو شورای ولایتی بامیان به تاریخ ٧ دلو ١٣٩٠ در منطقه زرگران مرکز بامیان ابتدا مورد تجاوز قرار گرفته و بعد به قتل رسید. واحدی بهشتی برادر فکوری بهشتی عضو پارلمان و از اعضای حزب حرکت اسلامی افغانستان به رهبری سید حسین انوری می‌باشد . تمام شواهد و مدارک قانونی نشان میدهد که شکیلا ابتدا مورد تجاوز و بعد به قتل رسیده است با آنهم دادگاه ولایت بامیان و ولایت کابل برای چندمین بار عاجز از اجرای عدالت بوده و حکم بر برائت متهمان داده است. براستی عدالت کجاست ؟؟؟

واژه های کلیدی

حقوق کودکان و زنان
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • You stupid Hazara people should say that she has been killed due to pashtoon people because never i read any positive statement about pashtoon people if any hazara F-u-c-k by any one you should say it was due to pashtoon people!!!

  آنلاین : http://www.Yahoo.com

 • به جواب راه حل فطرت اینکه این وهابی ها در افغانستان به اهل بیت کاری(سید قندهاری غیره وغیره ) کاری ندارند صرف قتل هزاره ها
  ( شیعه یا سنی ) برایشان مقدس است وبس در جنگهای افغانستان این مسهله را چندین بار به اثبات رساندن.

 • فطرت یا به عبارتئ ائ نا فطرت ائ احمق هر چه ما در این افغانستان مئ کشیم از دست شما وهابئ هائ عقبگرا ونادان که تنها راه رسیدن به خدا را انتحار یا مردار کردن خودتان در بین مردم بیگناه و کشتن زن و کودکان وسر بریدن مردم مئ دانید هر کسئ دیگر نصیحت کند جائ تاممل دارد ولئ تو ائ وهابئ کثیف دهان سگ مانندت را بسته کن خاک جهننم بر سر تو و همفکرانت

 • زن این خر سید هارا خر بگایه هزاره های بیغیرت زن سید ها را بگایید

 • به جواب انهای که من را دشنام داده اند، مقاله چند روز قبل از برادر مسلمان که شیعه علی است نه شیعه صفوی را به شما میگذارم لازم به ذکر است که این مقاله از طریق سایت اسلام تکس دریافت گردیده است.
  عنوان مقاله: بدبختی ما از کجا شروع شد؟
  Posted: 10 Oct 2013 11:17 AM PDT
  شماره سؤال:
  492
  نویسنده:
  علیرضا حسینی

  بر خلاف تصور برخی، شیعه نه بخاطر پیروی از امامان، بلکه دقیقا بخاطر عدم پیروی از امامان بدبخت شد، آنگاه که حضرت علی به سپاهیانش گفت به مردم شام توهین نکنید ولی شیعه آمد و به زیارتنامه ای جعلی پناه آورد که تمامش لعن و نفرین است، خوارج در حضور حضرت علی در مسجد کوفه به ایشان توهین می کردند و می رفتند، ولی ولایت فقیه سانسور و خفقان ایجاد کرد. علی در محله شبامیان در بازگشت از صفین زنان را از عزاداری برای کشته شدگان منع کرد و امام حسین نیز قبل از فاجعه کربلا حضرت زینب را از این کار منع کرد، ولی شیعه به بهانه آداب و رسوم چه بدعتها که در عزاداری دهه محرم مرتکب نشد. دهها حدیث از سوی امامان صادر شد که ساختمان سازی روی قبر مساوی با شرک به خداست، ولی شیعه به این احادیث توجهی نکرد.

  حضرت علی حتی در یکی از دهها نامه اش به معاویه و حتی در یکی از دهها سخنرانی اش کوچکترین اشاره ای نداشت به اینکه: ای مسلمین، مردم در غدیرخم با من برای خلافت الهی بیعت کردند!! ولی شیعه تمام اعتقاد خود را بر پایه خلافت منصوص و امام غائب موهوم گذاشت. حضرت علی هیچگاه از قبر پیامبر(ص) و قبر فاطمه و قبر حمزه طلب شفاعت و مدد و وساطت نکرد، ولی شیعه چنین کرد و بدبختی اش اینگونه آغاز شد. از همه اینها اگر بتوان گذشت از این مهمترین نکته که شاید علت اصلی بدبختی شیعه است، نمی توان گذشت که شیعه صلح حدیبیه(یعنی صلح پیامبر با کفار) را نادیده گرفت، صلح امام حسن را ندید، به قول خودش سکوت و همکاری 25 ساله حضرت علی با خلفا را ندید، ولایت عهدی امام رضا را ندید، آری اینهمه را ندید و فقط تمام چشمانش گشوده شد بر نیم روز عاشورا و شهادت امام حسین و طرفه اینجاست که وقتی شما تاریخ را به دقت بررسی می کنی، می بینی که هدف امام حسین فقط امر به معروف و اصلاح امت جدش بوده، نه جنگ مسلحانه.

  در پیشنهادهای ایشان می بینی که از عمربن سعد می خواهد به مدینه بازگردد یا خود شخصا نزد یزید به شام برود یا از حکومت و سرزمین های تحت تصرف آنها خارج شده به کشوری دیگر برود و بخاطر لجاجت دشمن(و تحرکات شمر) بود که ایشان در جنگی کاملا تدافعی به شهادت رسید، ولی متاسفانه شیعه تمام حرکات و سیره امامان خود از حضرت علی تا امام حسن عسگری را به یک سو نهاد و وجودش پر شد از کینه و جنگ و خونریزی بر مبنای تصوری باطل از واقعه کربلا.

  و اینگونه بود که شیعه بدبخت شد. . . . . .

 • وهابیت بهانه ای دشمنی با قران وسنت پیامبر ص دراصل وهابیتی وجود ندارد همه پیرو سنت پیامبر هستند زمانیکه انگلیسهادرخاورمیانه پیشروی کردند بامقاومت شاگردان محمد بن عبدالوهاب رحمت الله علیه که دشمن قبرپرستان وبارگاه پرستان بود روبرو شدند اینجا بود که انگلیسها با قبرپرستان وبدعت گذاران دست دردست هم دادند واسم وهابی را بالای این مجاهدان قهرمان گذاشتند . دریک جمله . وهابی یعنی سربازان اصیل خدا وپیروان سنت پیامبر گرامی ودشمنان قبر پرستان ومدد جویان غیر الله . وتا امروز همان کلمه وهابی که از طرف انگلیسها وبدعت گذاران وقبر پرستان گذاشته شده بود تا امروز ادامه دارد البته لازم به ذکر میدانم که بنده درزمانیکه با شناخت محمد بن عبدالوهاب آشنایی نداشتم هردیوانه ای که اسم وهابی رابالای یک ملا میگذاشت خودم برضد همان ملا عمل میکردم وآن ملای محترم را به دیده حقارت نگاه میکردم اما از روزیکه فهمیدم محمد بن عبدالوهاب این بت شکن قرن 12 ه کی بود وچطور بتهارا شکست حالا میگویم که هزاران درود ورحمت خدا بر این شیمرد مجاهد وقهرمان جهان اسلام بعد از صلاح الدین ایوبی . وتا امروز از طرف نوکران وغلامان انگلیس تهمت به وهابیت زده میشود اما برادران مسلمان بروید درمورد این ابر مرد دنیای اسلام مطالعه کنید همه چیزهاییکه بر این بزرگوار تهمت میزدند دروغ محض وجعلی بود .

 • بیدار تو یک فرد همیشه خواب زیر افکار عبدالوهاب انتحار پرور خواهئ بود وبا همین افکار په دوزخ خواهد تزئ

 • بیدار صاحب مطمینا به دوزخ نخواهد رفت زیرا اوا کتاب های بت شکن، رد بر مفاتیح الجنان، دعا، خرافات وفور در زیارات قبور، قران برای همه و دها کتاب از شهید راه عبدالوهاب محترم ایت الله العظمی علامه سید ابو الفضل بن الرضا برقعی قمی که تقریبا تا 40 سالگی شیعه صفوی بود را خوانده و هدایت یافته است و یا کتاب های شیعه هدایت یافته محترم باقر سجودی به اسم تضاد در عقیده و دیگر کتاب های ایشانرا، و همچنان کتاب های مثل راه نجات از شر غلات از محترم حیدر علی قلمداران و کتاب سقوط و خودکشی از مترجم دکتر سید حسین حسینی که همه و همه علما تا سنین زیادی شیعه صفوی بودند را مطالعه نموده. پس بر ماست که به مطالعات خود بیافزایم تا مگر بتوانیم از دوزخ که برای ما مهیا شده خود را دور نماییم.
  با احترام

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس