صفحه نخست > دیدگاه > انتخابات > نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان: اشرف غنی احمدزی

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان: اشرف غنی احمدزی

طالب نکتایی پوش دو کار انجام داد: مشارکت اصلی در تاسیس اداره فاسد کرزی و کمک به گروه مسلح قومی طالبان
به روایت عکس و تصویر
سه شنبه 1 اكتبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

محترم اشرف غنی احمدزی، وزیر سابق مالیه ی فاسد ترین کشور جهان بودند، مدتی رییس غیر قانونی دانشگاه کابل. در این اواخر نیز ریاست کمیسیون تنظیم روند انتقال را به نفع طالبان پیش بردند. ایشان می خواهند در انتخابات ریاست جمهوری سال 2014 رییس جمهور شوند.

اشرف غنی در انتخابات قبلی گفته بود پنجصد هزار دالر آمریکایی در جریان کمپاین از منابع مختلف دریافت کرده است. به نظر می رسد او اینبار بیش از یک میلیون دالر برای کمپین خود در نظر گرفته است. معلوم نیست، کمیسیون انتخابات در زمینه منابع مالی نامزدان تحقیقات لازم انجام می دهد یا خیر.برخی از منابع مالی می تواند اختلاس و مواد مخدر باشد.

واژه های کلیدی

انتخابات در افغانستان
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • این بیعقل بیشعور کوچی غول همین قدر کله مغز ندارد که در اتنخابات گذشته مردم به دهن اش شاش کرد و هیچ رای نیاورد . و بالا خره باز به خایه کرزی دست انداخته خود را به خایه های کرزی اویزان کرد تا باز هم از دسترخوان ملت چپاول نموده زهر مار نماید.باز هم مردم به دهن این کثیف کوچی زاده شاش خواهد کرد و پول چپاول از سترخوان به خون نشسته مردم افغانستان خرچ ارزو پوچ ریاست کوچی گری این بی کله بیشعور خواهد شد.

 • kodam rah jori sare mardom dar rah ast? ayn sage englestan ra bayad zad

 • اول از همه از اینکه یک رسانه هستی احترام مینمایم بعد، بسیار جای شرم است که شما به حیث یک رسانه به مملکت و به استعداد های افغانی از این حرفهای که همیش افغانستان را به سوی جنګ و بد بختی برده استفاده مینماید. اګر میخواهید قوم ګرایی کنید و یا میخواهید با یک ګروه وا بسته باشید باز ضرور است اسم این رسانه را تغیر دهید. من به حیٍث یک افغان به تمام مردم افغانستان و به تمام استعدادهای این مملکت افتخار مینمایم. و از شما خواهیش میکنم تا بخاطر امنیت او اتفاق این مملکت احساس وطن پرستی پیدا نماید.

 • از عنوان بالای صفحه ای سایت شما معلوم است که از کدام جناح هستید واز کجا آب میخورید...!!!؟؟؟

  دوما برای وزارت اطلاعات و فرهنگ متأسف هستم که برای شما چنین رسانه ای جواز رسانه ای داده وبعدا هم اجازه چنین فعالیت های گستاخانه برای اشخاص برجسته کشور میدهد وهرچی که از فکرمردار تان بیرون میشود به رشته تحریر می آورید.

  برای مثل شما رسانه ها همان دوره طالب خوب بود که در صورتیکه چنین تخلفات رسانه ای میکنید چوب به آستین تان کرده که عبرتی برای دیگران باشد که برای اشخاص ویا قومی ویا گروهی تهمت وناسزا گوید.

  رسانه ای مثل شما مانند مرغ ماکیانی است که قُدقُد اش را به خانه صاحب اش می کند وتخم را به خانه همسایه می اندازد.

 • او عبدالله او خر وزارت اطلاعات و فرهنگ چه قسم شتر است که برای این رسانه جواز داده باشه. این رسانه در افغانستان بند است. دوران گل محمد مهمند نیست که سرفه کدن نیاز به جواز روسای قبایل داشته باشه. ده دنیای امروز مردم زن تانه را انلاین جهاد النکاح می کنه بچیم.

  اشرف غنی خو یک خوک امریکایی است که برای چور و چپاول به افغانستان امده. یک عمر شراب و کباب خوده زده حالی آمده که سر نان غریب ملیونر شوه. ده دفعه ای پیش مردم به جای رای بریش خایه دادن مگرم باز می بینیم که حیا نداره. خرزی چه کد که باز این شترزی امده گردنشه تا و بالا می کنه؟

 • كسى اگر حقيقت را بگويد باز هم مورد انتقاد قرارميگيرد، اشرف غنى يا طالب نكتايى دار يك فاشيست قبيله پرست واز همان كوچى هاى بوى ناك است. اين را همه ميدانند بدين خاطر كسى برايش رأى نمى دهد.

 • بحال کشوری باید گریست که اشرف غنی احمدزی فاشیست فارسی ستیز ودشمن اوزبیکان وترکمانان وهزاره ها نامزد ریاست جمهوری شود. گل آغا شرزوی واشرف غنی احمدزی وچند تای دیگر میلیونها پول را غارت کرده اند وحالابرای شهرت کذاب برای خود مجبورند نامزد ریاست جمهوری شوند ونام بکشند ورنه بلدوزر واین شادی باز لیاقت دلاکی را هم ندارند.

 • شادی باز که رییس جمهور شود حال وطن را خراب می بینم

 • کاسهء چینی که صدا میکند— خود صفت خویش ادا میکند

 • راستی محترم عبدالخالق مرزبان باداران تو برای اوزبيکان وتاجکان قصرها ساختندوهيچ کس غريب نماند. با طفل های شش ساله وسه ساله تجاوز نمودند وتوسط باداران توحمايه شدند وبدون اينکه جزئی ترين مجازات شوند باسربلند وبه قدرت قدم ميزنند ولی توسکترست آنهارا مايه بدبختی مردم افغانستان نمی دانی فقط انديشه ناقص تو اجازه نمی دهد که درست قضاوت کنی ورنه جنايت کار ، جنايت کاراست ازهرجايی که باشد وبه هراسمی که باشد . توکسی را جنايت کاروانمود نموده ای که هيچگونه مداخله ای در امور افغانستان نداشته ومنحيث يک شخص بيطرف پابه عرصه گذاشته است . خودت وجداناً بگو که چند تاجک واوزبک را اشرف غنی کشته است؟ وهم بگو که باداران تو درسگ جنگی های راکه براه انداخته بودند بخاطر تامين منافع شان چقدرتاجک واوزبک جان های خودرا ازدست دادند . وزن اولاد شان اکنون دست به گدايی زده واين نامردها ازثمره خون آنها قصر نشين شده اند. يک انداز واقعيت نگر باشيد.

  آنلاین : http://hamid.yahoo.com

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس