صفحه نخست > دیدگاه > ویدئوی جهاد سکسی طالبان

ویدئوی جهاد سکسی طالبان

به روایت عکس و تصویر
دوشنبه 23 سپتامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

چند روز پس از انتشار گسترده ی جهاد سکسی میان طالبان و اعضای القاعده در سوریه، ویدئویی منتشر یافته است که یک جوان پشتون، اعتراف می کند که طالبان در جریان انتحار به او تجاوز کرده اند. طالبان به عنوان یک گروه مسلح قومی با استفاده از روش انتحار، بسیاری از جوانان پشتون را برای کشتن غیر نظامیان به بهانه ی رفتن به جنت آموزش می دهند. طبق گفته ی یکی از سران کوچی ها در پارلمان افغانستان، بیش از نیمی از طالبان را کوچی ها تشکیل می دهند. آنان سالانه مرگ هزاران تن را در افغانستان باعث می شوند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • این بدون دروغ و تبلغات محض اداره امنیت ملی وچیزی جز بدکردن ذهنیت عامه درمقابل امارت اسلامی افغانیستان نیست واین که این انتحاری حقیقت گفته است معلوم نیست ومحال است

  آنلاین : http:///kabulpress

 • واه واه ملا نجیب الله جامع زاد!
  از اینکه خودت جامع زاد می باشی و جنابعالی را در کودکی در مسجد جامع شهر یافته اند وپدر ومادرت را هم نمی شناسی؛ همین تخلص وهمین امارت اسلامی برای خودت کاملا مناسب است. هرکی مخالف نظر شما واقعیت ها را بگوید او حتما اجنت امنیت دولت کرزی است.
  اما ازنظر منطق انسانی؛ این دفاعیه ات هیچ پایه واساس عقلی ندارد.
  تو برای یکبار خودت را درجایگاه همین پسر بچهء نوجوان پشتون قرار بده؛ ویکبار باخودت فکر کن که اگر امنیت ویا خود طالبان تورا یک ملیون دالر بدهند وازتو بخواهند که درپیش روی کمره بنشین وبه دروغ برای بیننده ها اعتراف کن وبزبان حال اقرار کن که فلان وفلان وفلان افراد بالایت سوار شده اند وعمل لواطت را باتو انجام داده اند آیا تو حاضر میشی که همچو بی آبرویی را برای خود بخری؟
  اگر خودت حاضر استی که چنین عمل را انجام دهی؛ پس معلوم است که این پسر جوان نیز دروغ گفته است وبخاطر پول وپیسه؛ عزت وآبروی خودرا نزد تمام مخلوق خدا گذشته است؛ اما اگر خودت حاضر نیستی که چنین بی عزتی را بالای خود قبول کنی؛ پس بدان که این پسر جوان نیز آنقدر بی عزت وبی آبرو معلوم نمیشود که محض بخاطر پول ویا بخاطر هیچ چنین اعتراف خطرناک را که آبرو وعزتش را یکبار پایمال شده است در مقابل دنیا انجام دهد.
  خودت چه چیز را تبلیغات میدانی؟ آیا صدور فتوای وهابی های القاعده مبنی بر کنیز گرفتن زنان سوری ومقاربت جنسی بدون نکاح با آنها را نیز تبلیغات میدانی؟ آیا فتوای ملاهای القاعده برای دختران مسلمان سوری که که بهترین جهاد را برای آنها تسلیم نمودن شان بخواستهای شهوانی اعضای القاعده فتوا دادند این هم تبلیغات دشمنان است؟

 • دوستان عزیز قسم که معلوم می شوداین بنده خدا ها هم چه از زن و چه از مرد استفاده سو میکنند و و بنام خدا و بهشت ازین چرت و پرت ها این بچه های یتیم درس وشستشوی مغزی در عوض از انها استفاده جنسی هم میکردند چون خود انها هم به اصطلاح انگلیسی (گی) هستند , همه انها ، چون در زمان طالبان
  در کابل یک پسر جوان خوش قیافیه پیدا نمی شد همه را سوار موتر می کردند می بردند قندهار نیز ملا عمر و دار دسته اش . عزیزان انها هم انسان اند برای غریزه انسانی هم باید کاری بکنند از خانم ها نفرت دارند حتی از صدای پا انها حتی از صورت زنان واهمه دارند ، برای لذت بردن از خواهشات جنسی باید از مرد ها استفاده کرد .

 • دسال 99باخانواده درایران بودم و مزدورکاری مینمودم-دریکی از روزها با چندنفر اوغان که از غوربندبودند سر خوردم وهم صحبت شدیم- یکی ازینها بطرف گرد که نباید خانواده را به ایران میآوردم و درایران برای زنان و دختران جای مناسبی نیست- از او سوال نمودم که خودت زن وفرزندت را کجا گذاشتی ؟؟؟؟گفت در غوربند/ گفتم آنجا طالبان و پاکستانیها و عربهاست- منهم دوسال قبل از کابل با خانواده بخاطر طالبان وپاکستانیها وعربها - مهاجر شدم و بنظر من در آنجا یعنی در غوربند واوغانستان نوامیس درخطر میباشد -نه در ایران.
  من گفتم در غوربند نزد طالبها وپاکستانیها و عربها زن وفرزندت را گذاشتی خود اینجا آمدی؟؟؟؟
  او گفت -در غوربند کسی بطرف زن کسی چپ سیل کده نمیتانه-
  من برایش گفتم - بلی چپ سیل نمیکنند - مستقیم سیل میکنند و کسی چیزی گفته میتواند.
  اینست سرگذشت طالبان هوادارانشان-
  آنها فکرمیکنند -که طالبان اوغان و پاکستانی والقاعده و عربها شهوت ندارند؟؟؟؟؟؟؟؟
  کابلی

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس