صفحه نخست > عکس > نسل کشی مردم هزاره در پاکستان به روایت عکس!

نسل کشی مردم هزاره در پاکستان به روایت عکس!

اگر زیر 18 سال هستید و یا بیماری قلبی دارید این صفحه را باز نکنید.
به روایت عکس و تصویر
يكشنبه 17 فبروری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

با وجود اینکه مقامات محلی پاکستان خبر از کشته شدن 84 تن از مردم هزاره و 200 تن زخمی داده اند اما شاهدان عینی به کابل پرس? گفته اند که تعداد کشته شدگان بسیار بیشتر از این است. تعداد زیادی از جسد ها به دلیل انفجار شدید قابل شناسایی نمی باشد و جدا کردن اجساد از یکدیگر غیر ممکن است. حمله روز گذشته بر مردم هزاره دومین حمله شدید در سال روان میلادی می باشد که روی هم با حمله دیروز بیش از 200 کشته و 500 زخمی برجای گذاشته است.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • درد ،دردو تنها درد......مىشود بيشتر از اين حرف زد؟

 • دست اورد دین اسلام است. این بهترین نمونه ای جنایت اسلامی است. از سوریه گرفته تا عراق و کشمیر و پاکستان و افغانستان و چچین و مصر و لیبی و ایران به غیر از جنایت و وحشی گری مگرم چیزی دیگری نیست. اسلام برای بشریت یک سرطان است یک مرض است.

 • تجلیل از روز قدس و خمینی وطرفداری ایران نتیجه اش و فایده اش این است تا به پای ارمان اخند های ایران گوسفند وار قربانی شویم تا نسل هزاره برای اخند های ایران قطع شود.

 • تجلیل از روز قدس و خمینی وطرفداری ایران نتیجه اش و فایده اش این است تا به پای ارمان اخند های ایران گوسفند وار قربانی شویم تا نسل هزاره برای اخند های ایران قطع شود.وبعدا اخند های ایران کفن های مارک دار یا حسین لبیک را غرض تحریک هر چه بیشتر لشکر جهنکوی غرض کشتار بیشتر هزاره ها به کویته هدیه دهد تا نسل هزاره هر چه زودتر قطع شود.

 • به انهای که رفتند تاسف و بر انهای که زنده و درد مند شده اند صراحتا مینویسم:
  این کشتار به سبب مشرک خواندن ما و شما صورت گرفت. الله یاری را نماینده خود برگزیدیم، مسلمانان را به جان خود انداختیم، دیگر چی میخواهیم؟ برویم برگردیم به سنت پیامبر تا دیگر از این کشت و کشتار خبری نباشد.
  وسلام.

  • متاسفانه ما مردم در بررسی ها ونتیجه گیریها بعض جهات ویا عوامل را فراموش میکنیم ویا عمدآ از نظر میاندازیم . بدون شک وندیها ومنافقین حزب وحدت نیز در بوجود آوردن این وضعیت درکویته مقصر اند . این باند مخصوصآ بعد از مرگ عبدالعلی مزاری مری آباد وبروری را به پایگاه سیاسی وسالون مصیبت داری برای مزاری تبدیل ساخته وبا کشانیدن قوم پرستان عاقبت نیاندیش کویته در این بازی خطرناک ، ما را درلیست سیای آی اس آی قرار داد . لشکر جنگوی بدون توافق ضمنی دستگاه اطلاعات پاکستان تا این حد نیرومند وموفق نمی گردید . اگر قرار باشد ازگذشته عبرت بگیریم ونتیجه گیریهای خود ازشرایط ورویدادها را برپایه عینیتها وحقایق استوار سازیم ! باید وباید رژیم آخوندی ایران - وندیهای بابه - ولشکر جنگوی را یکسان مورد حمله وسرزنش قرار داده افشآ ورسوا سازیم . وندیهای ما که زبونانه افشار ، غرب کابل ، بامیان وبقیه مناطق هزاره نشین را بخون آغشته ومصیب بارنمود ! سیه روزی وگرفتاری هزاره های کویته را نیز سرعت بخشیده به ثمر نشاند . اکنون اینها شیادانه وکاسب کارانه تلاش دارند که از این وضعیت اسفبار نیز بهره مالی وسیاسی بگیرند . ننگ ونفرین براین بزدلان تفرقه افگن وجنایت پییشه ( لشکر جنگوی - رژیم آخوند ایران - وباند وحدت )‌. تسلیت به پیشگاه هزاره های بخون تپیده کویته .

  • مجددأ
   زاهدی جان از نام انوری مانند پیداست که مانند محسنی و انوری فاضل وجاوید مزدور ایران استی و ناچار در پهلوی نام وحدت نام بادارت را نیز اضافه نمودی . اگر همردیف مزدوران ایران نیستی چرا از بردن اسم سید های مزدورمحسنی و ایران طفره رفته ای .واضح است که مردم هزاره در طول تاریخ مارک مزدوری ایران بخاطر شیعه بودنش خورده و مورد قتل عام و نابودی قرار گرفته ودارد.ولی در قدم اول عوامل ریشه یابی شود.این مردم که قربانی نام شیعه و ایران شده ولی ایران نظاره گر قتل بوده وبس وتنها ایران و اخند هایش کفن مارک دار یا حسین و چند ملای ساخت کمپنی قم در بین هزاره فرستاده وبس.و این مردم صلحجو وسر کوب شده را تنها تعمیق مذهبی نموده و بعد از کشتار شان نظاره گر بوده وبس.و اشخاص مانند شما وسید های مزدور ایران و الله یاری بی منطق جنگ انداز فتنه جو با تلویزیون اهلبیت اش فقط زمینه کشتار وتباهی این مردم بی دفاع را فراهم ساخته وبس .اینها مانند مزاری رهبر کار دارد که جواب مشت را با مشت بدهد نه مرده هارا در سرک قطار نموده و کفن لبیک یا حسین را برسرش کشیده گریه ومویه سر دهد.

  • شخص بنام فطرت!
   بااين نوشته آت وحشي بودن ودرنده صفتى خود و تمامى درنده هاى اسلامى آت را برهنه كرده اى ،در دنياى متمدن امروز نه بر سنى بودن وشيعه بودن بل روى اين تمركز بأيد كرد كه إنسانيت را از شر دين ادم خوار عربي رهانيد.وهر قدر زودتر !

 • اگر كسي بشتر ازاين جنايت تا هالا ديده بنويسد

 • زاهدی جان از نام انوری مانند پیداست که مانند محسنی و انوری فاضل وجاوید مزدور ایران استی و ناچار در پهلوی نام وحدت نام بادارت را نیز اضافه نمودی . اگر همردیف مزدوران ایران نیستی چرا از بردن اسم سید های مزدورمحسنی و ایران طفره رفته ای .واضح است که مردم هزاره در طول تاریخ مارک مزدوری ایران بخاطر شیعه بودنش خورده و مورد قتل عام و نابودی قرار گرفته ودارد.ولی در قدم اول عوامل ریشه یابی شود.این مردم که قربانی نام شیعه و ایران شده ولی ایران نظاره گر قتل بوده وبس وتنها ایران و اخند هایش کفن مارک دار یا حسین و چند ملای ساخت کمپنی قم در بین هزاره فرستاده وبس.و این مردم صلحجو وسر کوب شده را تنها تعمیق مذهبی نموده و بعد از کشتار شان نظاره گر بوده وبس.و اشخاص مانند شما وسید های مزدور ایران و الله یاری بی منطق جنگ انداز فتنه جو با تلویزیون اهلبیت اش فقط زمینه کشتار وتباهی این مردم بی دفاع را فراهم ساخته وبس .اینها مانند مزاری رهبر کار دارد که جواب مشت را با مشت بدهد نه مرده هارا در سرک قطار نموده و کفن لبیک یا حسین را برسرش کشیده گریه ومویه سر دهد.

 • marg de we, ph dase zalemano

 • به اقا/خانم محترم/محترمه ج!
  برگشتن به سنت پیامبر (جدا شدن از این کشته شدن ها) مگر حرف بدی است که بیان شد؟ در بیان قبلی، کجا مسله شیعه بودن و سنی بودن مطرح گردید؟ آه در باره بیانات شما، بد نیست بدانید همیشه انسان دارای آیین بوده و انسانیت همراه با آیین. اگر حرف پذیرفته نمی شود پس بروید یکم مطالعه نمایید.
  وسلام.

 • ای وای ، فرزندان مظلوم میهنم، به حال کدام یک تان زودتر بگریم.
  آیا خدای وجود دارد؟ یا مردم افغانستان را بکلی فراموش کرده؟

 • چه کسی گفته این جنایات از آن اسلام است این همه جنایت و نسل کشی از آن کسانی است که خود را داعیه دار اسلام عزیز می دانند و اما اینکه اسلام مسلمانی آن‌ها را قبول ندارد از واضحات است وای بر متعصب کور دل که آبروی اسلام را برده و خود و دیگران را به تباهی و نابودی می کشاند

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس