صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > ویدئویی از رفتار وحشیانه طالبان با سرباز اردوی ملی

ویدئویی از رفتار وحشیانه طالبان با سرباز اردوی ملی

نمونه ای دیگر از جنایت جنگی برادران کرزی. مافیای کرزی هزاران طالب زندانی را بنا به اشتراکات قومی از زندان رها کرده و هزاران تن از آنان را در بدنه ی اردوی ملی جابجا نموده است.
به روایت عکس و تصویر
چهار شنبه 9 جنوری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

جنایاتی از این دست که نمونه ای واضح از جنایت جنگی ست در حالی توسط گروه وحشی طالبان صورت می گیرد که مافیای کرزی بنا به اشتراکات قومی با طالبان، هزاران تن از آنان را از زندان ها رها کرده و امتیازات خاص به آنان داده است. هزاران تن از تروریست های افغان نیز در بدنه ی نیروهای امنیتی جابجا شده و علت منافع مردم در حال فعالیت می باشند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • خداوند بشریت را از شر اوغان در امان دارد. اوغان چند صد سال از کاروان بشر عقب است.

 • این است اسلام اصیل وراستین,اسلام که چیزی دیگری نیست ,دقیقا انچه که طالبان زمان امارت شان کردند وآنچه که حالا درمناطق تحت کنترول شان انجام میدهند ویااینکه باحملات انتحاری زنان وکودکان ومردم بیچاره ورهگذربیخبرویامراجعین دفاتروادارات رامنفجرمیسازند اسلام است ,نمیدانم چراتعجب میکیند ازعمل طالبان؟
  طالبان دقیق وموبه مواسلام ,شرعیت اسلام ,قران وهمه دساتیر اسلام رادنبال میکنند ,شما درکاروکردار,درهییت ورفتار طالبان فقط وفقط اسلام واقعی رامی بینید,مگر اسلام چیزی دیگری ویابهترازاین است !!؟؟همه عمرچهارده قرنه اسلام فقط خون ریزی بوده وخشونت ,زن ستیزی بوده عقب گردی ,فرهنگ ستیزی بوده وپیشرفت زدایی,قوم کشی بوده ونسل کشی ویکی دیگر کشی (فرقه های مختلف همدیگرراتانابودی کامل ویاقسمی مانند حیوانات دریده اند).پس به اسلام واقعی وشرعیت غرای محمدی یکباردیگر باغوروچشمان بازنگاه کنید.اینکه میگویند که اسلام چیزی دیگریست ,معنی ندارد حرف های کوچه وبازارومردم نادان ودنیابی خبراست .

  • سلام برای همه کارکنان شما من این ویدیورادیدم وبی اندازه ناراحت وحتی اشک ازچشمان جاری شد وخداوند لعنت بفرست برطالبان کثیف من خودم ازدست این کثافتها فراری شدم وهمه چیز خودراازدست دادم وفعلادردانمارک هستم ومدت دوسال نیم دریکی ازکمپ ها هستم ودولت دانمارک برایم منفی داده ومن تهدید خط ازطرف طا لب دارم ودرجای که میروم هیچ کس مشکلم رادرک نمیکند وحقوق ما دراینجا منحیث یک هزاره حقوق ما واضح نقض میگردد .والسلام سید مقیم دانمارک ازولایت غزنی

 • به صراحت گفته میتوانم که خداوند از پیدایش اوغان پشیمان است..

 • خداوند اینها معجونی است از اسلام و پشتونوالی. معجونی که مردم این خاک و بوم از ان باید بنوشند. مرگ بر جاهلیت.

 • متخصص صاحب تیوری اسلام , دستت درد نکند که واقیعت اسلام را که طالبان نماینده حقیقی انها است بیان داشته اید ممنون و سپاس.
  این را نباید فراموش کرد که کی این قوم حاجون ماجون را به قدرت رسانید ما همه می دانیم که حال جلوگیری از دست انها خارج شده این حاجون و ماجون دعوای ابر قدرت بودن را دارد , ببینم که جه می شود. اینها کار که محمد میکرد انجام می دهند محمد جز تجاوز ,کشتن , غارت چپاول کاری نداشت ومسلمان یعنی طالبان .

 • قلب اب می سوزد که این توحش را می بینیم اما در مقابل اش سربازان طالبان را با لباسهای جدید و احترام و همراهی گروه گروه ازاد می کنند.
  طالب نیکتایی پوش بدتر از طالب خر موی و خر ریش است.

 • واقعاً که وحشت است .این وحشی‌ها ، این فرزندان نا مشروع شیطان رجیم که خود شانرا مسلمان میگویند و سنگ اسلام را هم به‌‌ سینه می‌زنند چنین ظلم را ٔبر سر سرباز مظلوم می‌کنند . شاید هم گناه سرباز بیچاره نان آوردن برای فرزندان شکم گرسنه ‌اش باشد که به‌‌ چنین روز گرفتار شده است .و لباس سربازی را پوشیده است . پس چی‌ کار کند ؟ برود مثل طالب خود فروخته زن و اولاد خود را در خدمت ملیشه‌های پاکستان بگذرد و خودش بم را در مقعد خود داخل نموده بیاید و در کابل انفجار بدهد ؟... وای به‌‌ حال این مملکت با این چنین ا دم نما های وحشی ، بیگانه پرور ، احمق و نادانش . نفرین ٔبر این وطن فروشان و دین فروشان .

 • این فلم درسی‌ است برای خر زی‌ ( کرزی ) که هر روز دست بدامن آمریکا و پاکستان است که این لعنتی‌ها را از زندان آزاد می‌کند .تا این حالت را سر سر باز بیچاره بیاورد . حیف این جوانها که برای این حکومت خائن و مزدور کار می‌کنند . بگذارند تا این غربی‌ها از حکومت ‌اش حمایت کنند و جواب این مزدوران پاکستان را هم خوب بدهند .

 • lanat ba karzy va beradaran jenayat karsh

 • این ویدیو باید آنقدردست بدست وسایت به سایت شود تاکه هرطالبی بدست اردو وپولیس ویا نهادهای امنیت افتید بایدبه همین شکل شکنجه شوند وکشته شوند وهیچ سرباز وافسراردو ویاپولیس ویا امنیت دولتی نباید به این وحشی ها رحم کنند ومروت وگذشت ویا اسیر طالب رانگهدارند تاحرفش بکشد به تحقیق وزند ان وبعد رهایی.
  رحم به طالب ظلم به انسان وانسانیت است , رحم به طالب حماقت است که پشیمانی های بسیاربه باراورد.

 • اول اين جنايت عربستان سعودى است كه از طالب بشتيبانى كرده.
  دوم كرزى خاين ملى است كه طالب را به خون عسكر بدخشى كرفتار ميشود,لباس نو برايش ميدهد و رخصتش ميكند تا بار ديكر با هوشيارى بيايد و قتل كند. اصلا قاتل كرزى خاين و دار و دسته اش است.
  دين اسلام بو كرفته و و كثيف شده , ضرورت به ان دارد كه عالم از جاهل جداشود.اين همه جنايات تحت نام اسلام ميشود.
  مرك بر با كستان و بشتون با كستانى بينا موس.
  همين كار را خلقى ها در تحقيق شان بالاى افراد غير بشتون ميكردند. اين كار خوستى و بكتيا ولهاى زن فروش است.

 • انحراف اندیشه اسلامی که بعد از رحلت پیامبر اسلام اتفاق افتاد یعنی همین عین این برخورد را با اسیران جنگی یک تعدادی در صدر اسلام هم می خواستند داشته باشد.از صحنه جنگ نامردانه فرار میکردند ولی وقتی با اسرا برخورد میکردند میگفتند بیایید گردنشان را بزنیم .انحراف اسلام در انروز نتیجه اش همین اندیشه کثیف افراط گرایی است که بنام وهابیت، القاعده، سلفی و غیره تبارز نموده است این دقیقا همان خط عاصبین حق خاندان پیامبر،ابوسفیان لعین ، معاویه کثیف، یزید ملعون و غیره می باشد. جنبه دیگر اسلام همان اسلام حق است که حتی وقتی قاتل خلیفه مسلمین علی(ع) دستگیر می شود اولین چیزی که امیر مومنین به فرزند بزرگش میگوید این است که چون این فرد اسیر توست پس با او به ملایمت رفتار کن.پس به این نتیجه میرسیم که از اسلام دو تعرف وجود داشته ودارد یکی اسلام افراط و وحشی که با روح انسانیت و حتی حیوانیت سازگاری ندارد دومی اسلام ناب که ریشه در فطرت بشری داری ،اسلامی که با عاطفه انسانی، عقل گرایی و روح انسانیت امیخته بوده و همیشه ان ارزش ها را تقویت نموده است و در راه ان فداکاری کرده است این اسلام واقعی یعنی مکتب علوی و مکتب حسینی. و اون اسلام افراطی و وحشی یعنی مکتب منحوس معاویه ، از این بیشتر نمیتوان از ان انتظار داشت.

 • شما را به خدا که از طالب چیزی کمتر ازین را باید انتظار داشت؟
  طالب دشمن مردم افغانستان است و از دشمن و نوکران بیگانه هیچ توقع نباید داشت، بلکه باید علیه شان جنگید و نابودش ساخت.
  عساکرغیور اردوی ملی ما از سالهاست که علیه این کثافات میجنگد و البته قربانی هم میدهند که ما این قربانی شانرا به دیده قدر میبینیم و با آن افتخار میکنیم.

 • مسلمانان عزیز همین دین پاک محمدی با این جنایت نا بخوشودنی به شما تبریک باشد
  این قوانین اصلی اسلام ناب محمدی است محمد با پیروان پاک خود با اسیران جنگی ان زمان بد تر از این میکرد طوریکه مرد ها را میکشت اطفال ها را میکشت دختر های نابالغ و زن های جوان را اسیر میکرد بنام کنز اورده شب با ایشان سیکس میکرد هر کدام شان چندین عدد داشت همین که میکویند هر گاه روزه خود را میخوری یا 60 روز بیگیر و یا 60 کنیز را ازاد بکو ادم چبقدر کنیز داشته باشد تا 60 تای انرا ازاد کند بیبینید دین اسلام بد ترین دین زشت ترین دین و منفور ترین دین بد نام ترین دین جعل ترین دین بیرحم ترین دین لعنتی ترین پیروان دارد .
  کرزی نفرین بتو که این وحشی ها از زندان ازاد میکنی.
  سر با زان غیور و قهرمان مردم افغانستان هر گاه طالب را اسیر کردید مجال زندگی برایشان ندهید عاجل به جنت شان رولان کنید تا محمد را زود تر ملاقات مکند همین که فهمیدید که طالب است رخصت شان کنید و بس نگذارید گپ به کرزی سک زی برسد تا جایزه داده از زندان ازاد شود.
  نفرین به طالب سک نفرین به طالب بیغیرت

 • بسیار جیگیر خون هستم قلبم مثل اتش میسوزد
  من از ارکان های امنیتی ارزو مندم که هر چی زود تر این افراد را شناسائی کرده گر فتار نمایند.
  سر با زان ملی هر چی موی دراز را گر فتید ماشین کنید ضرورت به تحقیق نیست وبس .

 • jrnayat hazarah ha ham kamtar az in ha nbod khoda hardo tan ra lahnat konad lanate khoda bar shoma nazel shavad

 • jenayat hazarah ha ham kamtar az in ha nbod khoda hardo tan ra lahnat konad lanate khoda bar shoma nazel shavad

 • وقیکه میبینی قساوت را,بیرحمی را ,درنده خویی را ,کشتاررا,لت وپارکردن را,ریش وچهره زشت وکریه را,موهای دراز ناشسته تاگردن را,شکنجه نمودن زن را,یک مردداشتن چندین زن را ,تخریب مکتب ودانشگه واموزش وآموختن راو................فی الفور میدانی که اینجامسلمانیست واسلام است وشرعیت است وقران است وجهاد است و.....
  امید روزی رسد که توحش وتعفن اسلام این دین زیبنده درنده های کوه وجنگل ازسرزمین های زیبا ی ملل ومردمان فرهنگ سازرخت بربنددودنیای ما شود عاری ازتوهم وخلسه خونین دین ودینداری!

 • این سرباز دلیر برای دستگیری طالبان جانش را فدا می کند اما طالبان را گله گله آزاد می کنند که به جنایات و توحش شان ادامه بدهند.
  زنده باد اردوی ملی افغانستان
  مرگ بر طالبان موی دراز وحشی و طالبان نیکتایی پوش دزد

 • rah kardan taliban az karzai koshtan ordoye mily az taliban in ha kar karzai hast wabahale zan va famile in ash khas.............. marg bar taliban ne pashton

 • اين جناب آمد و رفت!karzay bayad eftekhar konad ba en baradaran jena yad karash ena bakhast karzay anjam metan tamam shan jenayad kar astan

 • حضرت محمد مصطفی(ص)فرموده امتی من 73گروه میشوند که ازاین 73گروه72گروه جهنمی هستند اسلام ناب محمدی این نیست که مشاهده کردید حضرت محمد(ص)واصحاب پاکش (رض)مخالف خشونت بودند.همین طور که حضرت محمد(ص)فرمودند دوتا گوسفندوجلوی یکدیگرذبع نکنید که ازمشاهده خود میترسند وگناه داره ومن ازدوستان عزیزی که این فیلم رو مشاهده میکنند به اسلام وبه سروردوجهان حضرت محمد(ص) تهین نکنند

 • سلام به مردم عزیزم!
  این ها برادران کرزی هستند هر جنایتی که بکنند حق دارند.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • قوم جنایت کار

 • لعنت بر این طالبان سگ مزدور پاکستان ..... زنده باد اردوی شجاع ما..... خواهش من ازا ردو یا پولیس اینست اگر طالبان سگ را میگیرند در جا مردار شان کند... زنده باد اردوی ملی افغانستان......طالب خر ..طالب سگ ..طالب زن طلاغ.. طلاب مزدور.....

  آنلاین : http://b_khob@yahoo.com

 • لعنت خدا و مردم بر کرزی نژاد پرست .
  لعنت بر پشتون نژاد پرست بی سواد و بی فرهنگ
  .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس