صفحه نخست > عکس > حامد کرزی به کجا خواهد گریخت؟

حامد کرزی به کجا خواهد گریخت؟

آيا او از افغانستان با میلیون ها دالر پول اختلاس و مواد مخدر که سال ها خانواده و اطرافیانش جمع کرده، به خارج از افغانستان خواهد گریخت؟ اگر او به آمریکا بگریزد، با وجود اینکه آمریکایی ها او را بر سر قدرت گذاشته اند، پس از چنین سال آيا به جرم همکاری با اختلاس گران و قاچاقچیان مواد مخدر تحت پیگرد قرار نخواهد گرفت؟
به روایت عکس و تصویر
دوشنبه 8 اكتبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

گروه بین المللی بحران از احتمال سقوط دولت افغانستان و آغاز دوباره جنگ های داخلی پس از سال 2014 گزارش داده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که وضعیت افغانستان غیر پیش بینی ست و حتا ممکن است عمر حکومت کرزی به 2014 هم نرسد. اگر حکومت کرزی پیش از 2014 یا پس از آن سقوط کند، کرزی چه خواهد کرد؟ آيا او از افغانستان با میلیون ها دالر پول اختلاس و مواد مخدر که سال ها خانواده و اطرافیانش جمع کرده، به خارج از افغانستان خواهد گریخت؟ اگر او به آمریکا بگریزد، با وجود اینکه آمریکایی ها او را بر سر قدرت گذاشته اند، پس از چنین سال آيا به جرم همکاری با اختلاس گران و قاچاقچیان مواد مخدر تحت پیگرد قرار نخواهد گرفت؟
آيا ممکن است سرنوشت او مانند محمد نجیب الله احمدزی رقم بخورد؟

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • برو شکر الله خوب شیر مرد هستی بخاطر ایکه نام خود را ادرس خود را و نمرات تلفون خود را تحریر میداری
  اگر کسی با تو دعوا داشت لطف نموده با ادرس ات مراجعه کند در غیر ان مجرم کسی است که خاموش است.
  من شخصا رویش خود ات را تائید مینمایم .

 • سلام دوستان خواننده .
  احتمالا کرزی به ایران خواهند رفت
  کرزی به ایران وانمود نموده است که به زور قرار دادرا امریکا بالایش امضائ نموده است اگر شما متوجه باشید هنگامیکه معاهده قرار داد را از بارک اوبا ما میگیرد بسیار جیگر خون است نزدیک است که گریه کند و در ضمن صحبت هایکه با نمایندگان امریکا دارد یر خورد ان از حالت عادی خارج است یعنی اینکه دوستانه بکلی نبوده بلکه غلاف حرف دیپلو ماتیک است و کر زی کوشش میکند که با نمایندکان و دیپلو مات های امریکائی طوری بر خورد کند که مطابق ذوق ایران باشد
  و قبلا هم از ایران بطور مخفیانه و شخصی معاش تشویقی گرفته است که خودش به ان قرار دارد .
  و کرزی باید منتظر محکمه باشد که اسناد کافی امریکا جمع اوری نموده است از بلا ک هایکه در قند هار ساخته تا شر کت نفت گاز و تا قرار داد های معدنیات ودر اکثر کار های شخصی خویش از اردوی ملی استفاده مینماید .

 • این خریکه بنام های مختلف چتیات مینویسد حال رحمانزی شده در روسیه دربازار جان سگ را میکشد جوالی گری میکند که حتی سندی هم ندارد و تمام روز پولیس مانند سگ کش و گیرش کرده و هر روز در غارو غور دویده پت میشود و باز شام که مزد خودرا گرفت کدام بوتل شراب گندهء خود سازان در زیر خانه را خورده و از طریق انترنت بالای مردم غو غو میکند
  باز احمق این نمرات تلفون چه معنا
  заткнись козел мудак ебаный , ты как собака в каждом углу прячешься от полиции , и тебе не стыдно без документов и отвратильно жить в чужой стране , которая тебя не навидит

  • Эй ты бот любезным , ты что гонишь людям показываешь что на русском языком пиздеш или хочеш сказать что ты бляд кроме персидский язык имаеш написад на другой язык тоже , мудаком это ты что зовешь людмы мудак , пидар разве он не правильно говорит гандан одна розовый имаеш
   считать стори
   Гандан по считай стори разве не так ,
   Первый от сосал пакистанский член а потом русским и на конец иранской , потом когда его дали по пизду уже остал героем , какой герое , он что сделал для граждан афганистане , я не претендую не у кого и чего но скажу своя мысли как гражданин афганистане ,
   Если он герой афганистане , афшар это не афганистане тех люди которы жили там не афганицы были , головой думай что ты пиздеш ,

 • شاید گفته های اخیر کرزی صاحب یک نوع ایجاد شخصیت رهبر کاریزماتیک باشد که امریکایی ها برایش فهمانده باشند زیرا شرایط برایش طوری مهیا است که اول عدم اگاهی مردم از مسایل حقوقی مربوط به وظایف دولت در مملکت وجود دارد، دوم مردم افغانستان در طول این سالها رنج های فراوانی را دیده و بی عزتی و تحقیر زیادی را از هر طرف کشیده اند پس در این وضعیت یک انسان احساساتی میتواند یک رهبر خوب کاریزماتیک بشود. امریکایی ها میخواهند از او خمینی دوم بسازند.

 • پس با این وجود میتوان گفت که او (کرزی صاحب)جای نمی رود بلکه تبدیل میشود به رهبر ارمانی دروغی مردم افغانستان.

 • karzai yak jaye ne yak jaye payda mekonad
  magar waay ba hale melattam ke baz ba nokarane ISI bayad panja narm konand
  ok

 • بیچاره مسعود با دهن ودستان خون الوده یی بیگناهان در قعر جهنم است و یکتعداد در کون اش چنگو تا پیش مسعود به جهنم برود.ولی کرزی اسان پیش احمد ولی در جهان اخرت میرود وسیاه کون های دالخور وعرب های سوسمار خور در پسکوچه های کابل وقصر های که این همه زورداران از خون غریب ساخته جابجا میشوند.

 • درطول 12 سال گزشته بسیار سگ ها در امریکا ناشسته مانده و فقط منتظر کرزی هستند تا برگردد وهمرای فامیلش به شستن آنها شروع کنند.

 • با توجه به بازی های خام و چند گانه کرزی در ده سال گزشته، فکر میکنم که سر نوشتی مانند داکتر نجیب در انتظار کرزی و برادرانش است، کرزی و برادرانش هیچ جای امن برای فرار نخواهند داشت.

 • اگر از خود ت خريطه بوكس جور ميكني دا گز او د ا ميد ا ن *****!!!!!!!!
  همراهی کرزی با قاچاقبران افغان؛ عبدالله عبدالله,مارشال فهيم ,احمدولی مسعود, احمد ضياء مسعود و فرشته حضرتی دختر وکيل جان محمد پنجشيری خواهر زن احمد ولی مسعود مانع از نبرد نیروهای امنیتی با قاچاقبران می شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!(در مورد همکاری عبدالله عبدالله با فرشته حضرتی دختر وکيل جان محمد پنجشيری خواهر زن احمد ولی مسعود که در کابل با ايجاد کانال استخباراتی با سفارت سويدن مقيم کابل ويزه انکشور را توزيع ميکند و اين ويزه توسط احمدولی مسعود و احمد ضياء مسعود در بدل ۳۰۰۰۰ دالر امريکايی به فروش رسانيده ميشود وتا اکنون ۱۶۰ تن پاکستانی و ۵۵ تن ايرانی و ۷۸ تن افغان را به اروپا فرستاده اند که بيشتر انها تقاضای پناهندگی نموده است.!!!!!!!!
  گفته ميشود که حبيب اصغری درراس اين شبکه بوده است. از قرار معلوم ، پس از آنکه از جانب فرشته تقاضا نامهً جهت تدوير " سيمينار" به اصغری ميرسيد ، جهت اشتراک اشتراک کنندگان " سيمنار" های موهومی ، وی مکاتيبی را ازدفتر مارشال فهيم ، شورای وزيران ووزارت امورخارجه برای اخد ويزه عنوانی سفارت هاصادرميکرد و برای هر نفريکه پول می پرداخت ويزه می خواست. ازين افراد بين 20000 تا 30000 دالر گرفته ميشد ، بعدا اين اشخاص قانونی به اروپا سفر ميکردند ، يک روز فرشته برای شان محفلی برپا ميکرد و سپس هر کدام را در کشور های مختلف بشمول سويدن جهت پناهندگی می فرستاد. اينکه آنها موفق به دريافت پناهندگی ميشدند ويا ميشوند ، مربوط فرشته نبوده ونيست. صرف رسانيدن آنها کافی بود.
  از قرار معلوم اصغری برطرف گردیده و ازکرسی معاون اداره امور پایين افتاده است ولی کسی نمی داند که ممکن هم اکنون ويا چند روز بعد دوباره به پابايستد. وی در اين مسايل چنان آبديده شده است که جوره ندراد. پيرامون کارنامه های درخشان زندگی ننگين وی بعدا معلومات مفصل ارائه خواهد شد.!!!!!!!!
  يک خبر جالب ديگر اينکه زنیکه بنام شريفه حضرتی در سیویدن زندگی میکند نيز چند ماه قبل درميدان هوايی دوبی هنگام انتقال سنگ و دالر قاچاقی دستگيرشد و مدت سه ماه دردوبی زندانی بود. وکیل وی بعدازبدست آوردن ضمانت مالی اورا موقتا از بند رها کرد ولی اکنون ميگويند که محکمه حکم بازداشت مجدد خانم را صادر نموده است!!!!!!!!!!!
  خانم فرشته در ایام نوجوانی در زمان حاکميت حزب ديموکراتيک خلق به شوروی فرستاده شد. درآنزمان محصلین افغانی در شوروی سابق قاچاق دستمال زری وگل سیب ،پتلون کوبای ،کلاه روسی ، چاینک نکلی ، الماس روسی ، دالر وربل می کردند لذا قاچاقبری این خانم هم تازگی ندارد. کسی که یک پنی را دزدید صد دالر را هم دزدی می کنند. ترک عادت موجب مرض است، مشت نمونه خروار،این یک واقعیت است نه خصومت ونه افشا گری . آفتاب به دو انگشت پنهان نمی شود ،قاچاق آدم کار تازه این افراد نیست. در سويدن نيز "تارنما " ساخته است و " نهاد ...." را تاسيس نموده است. به همين علت و از برکت اين پيشه های جديد است که وی اکنون در داخل و خارج کشور " جايداد" های خوبی خريداری کرده است!!!!!!!!!!!
  در زمانيکه احمدولی مسئول سفارت افغانستان در لندن بود ، به هزاران هزار دالر از درک فروش پاسپورت ، اعطای ويزه و تصديق هويت مهاجرين بدست آورد. تعدادی زيادی پاکستانی را در بدل پول هويت افغانی داد. گفته ميشود ، پولي را که ازين مدرک بدست آورد با "لطيف دزد" در هسپانيا يک هوتل خريده است( لطيف دزد پسر مامای شريفه جان است که در زمان مسعود معاون لوژيستيک وزارت دفاع بود . مسعود وی را جهت خريداری سامان آلات به دوبی فرستاد . وی با پول ها از دوبی فرار کرد و به هالند پناهنده شد و اکنون با احمدولی هوتلی را در هسپانيآ خريداری کرده است .) !!!!!!!!!!
  در مورد قاچاق احمدضيا ، ويکی ليکس ( از قاچاق 52 مليون دالر ، سنگ های قيمتی و داشتن خانه های مليون دالری در دوبی ) بحد کافی افشاگری کرده است که ضرورت به تشريح دوباره نيست.!!!!!!!!!!!
  در جويی که آب رفته است بازهم آب می رود!!!!!!!!!!!!!
  Kabul tel:
  0784035745
  0706818782
  0782109652
  0786611240
  0780031128
  (( شکرا له رحمانزی )) کابل پوهنتون د ژورناليزم محصل

 • همين زي زي كفته افغانستان را تباه كردي اين جه معني كه تو شماره هاي تيلفون را در متن نوشته كردي بخيالم كه كدام زي زي در بشت اش است كه كاكه كي رانشان ميدهد برو معلوم است كه درتاريخ افغانستان كي خيانت كرده ... بشرمين كمي.
  خو انهاهرجه كرده اند در خارج از وطن كرده اند باز ازاينها كي كويد كه در افغانستان مليارد ها دالر را از خون مردم بدست مي ارند و هزارهامردم را به هيروين مبتلا نموده اند همه از اطرافيان زي اند...

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس