صفحه نخست > عکس > در آمریکا فیلم می سازند، اینها افغانستان را به آتش می کشند!

در آمریکا فیلم می سازند، اینها افغانستان را به آتش می کشند!

اعتراض می کنی اعتراض کن اما چرا وطن مرا به آتش می کشی؟ افزایش خشونت ها در افغانستان امیدها برای رسیدن به کشوری آرام را از بین برده و طرفداران تجزیه افغانستان را بیشتر می کند.
به روایت عکس و تصویر
سه شنبه 18 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

اعتراض آرام و مسالمت آمیز حق هر شهروندی ست اما اعتراض می کنی اعتراض کن چرا وطن مرا به آتش می کشی؟ عکس هایی از اعتراض خشونت آمیز و انفجار در کابل.

عکس از رویترز

افزایش خشونت ها در افغانستان امیدها برای رسیدن به کشوری آرام را از بین برده و طرفداران تجزیه افغانستان را بیشتر می کند. در نظرسنجی کابل پرس درباره تجزیه افغانستان (در فیس بوک) شرکت کنید.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • دیدن این کودکان در این صحنه های خشونت بار و بتر از آن صحنه های خشونت زا خیلی دردآور است. اینان چی می دانند که به خاطر چی مظاهره می کنند. از سوی دیگر کودکان بزرگ سال دیگری که در این تظاهرات سهم گرفته اند و دست به سوختاندن و ویرانگری زده اند، این را نمی دانند که درست هدف سازنده فیلم را برآورده ساخته اند. می توانم با قاطعیت بگویم 99/9% شرکت کننده گان این تظاهرات فیلم کذایی را ندیده اند.

  • دوستان سلام !
   راستش در ذهن آدم یک سوال خلق میشه ،اگه دین اسلام کاملترین دین در میان ادیان الهی است ،پس چرا مسلمانان بدترین انسان ها و فقیرترین انسان های روی زمین اند ،بجز چند کشور عربی که از برکت چاهای نفت شان غرق در عیاشی اند،دختران زیرسن را از کشور های فقیر میخرند فقط چند شب ...میکنند بعد دو لگد هم به ک زده بیرون میاندازند ،اونها ناچار شده به هتل های دوبی دست به تن فروشی میزنند .پاکستان با هندوستان یک کشور بودند ،حالا بیاید این دو کشور اسلامی و غیر اسلامی را با هم مقایسه کنیم ،افغانستان ما که فقیر ترین ،فاسد ترین ،بدنام ترین کشور روی زمین است ،امروز مردم این سرزمین خجالت میکشند که بیرون از مرز هایش خودرا افغان معرفی کنند زیرا مردمان جهان با شنیدن نام افغانستان وحشت میکنند که واسکت شان را منفجر نکند و خودرا گوشه میکند .[افغان =انتحاری ].مردم که به خاطر توهین به پیغمبر کشور و خانه خودش را آتش میزنند فکر میکنند انتقام پیغمبر ش را گرفته ،اینها پست ترین وحشی، ترین انسان های روی زمین اند .تف به این حیونات که افتخار هم میکنند که [ما افغانیم] .[ما حیوانیم].

 • اکثریت اینان کسانی اند که خود نه نماز می خوانند و نه از اسلام چیزی میدانند.

 • او بیادر خوب است که نماز نمی خوانند اگر می خوانند چه می کردند؟ مسخره اینجا است که آیا از این ها تا به حال چه تعداد این فیلم را دیده اند؟ من که دیده ام یک فیلم کارتونی است. چرا با آیات شیطانی سلمان رشدی ایکه همه دنیا اسلام را به مناظره خواست جواب نمی دهند؟ و این هم دیگرش. همه یکجا شوید و به گفته آن متل معروف( امت اسلامی) جواب بدهید. جواب و جواب....... اگر دارید!!!

 • ازین مشت جاهل و بیسواد که از شاهراه اسلامیت وانسانیت فرسنگ ها بدور هستند و فقط به اشاره افراد مزدور و فرصت طلب مانند .... سوء استفاده میشوند، بیش ازین توقع نباید داشت!

 • فلم در دنیا ازاد غرب تهیه میشود که مردم حق ازادی بیان دارد این احمق ها کون ناشسته کون خود را این جا پاره میکند بنام اسلام و مجاهد.اگر زور دالر و ستنگر و سکر وبلو پایپ امریکایی و انگلیسی نمیبود این مجاهد ها را یکه یکه روسها در زیر خود کو.......ن و خفک کرده میکشت

 • خدا اسرایل در بدر کند که نسل این قوم یهود افغانستان را خراب کرده و میکند شما ببنید وحشی گری پشتونها را . چرا در مقابل طالب که در یک انتحار حتا بیست تا پشتون یکدفعه ازبین رفته است تظاهرات نمیکنید . در این مورد هم تظاهرات حق مسلم شماست اما نه به وحشی گری ....شما دراین جا کاملا وحشی گری و خصلت پشتونوالی تانه نشان دادید .

 • سلام دوستان .
  راستی مردم افغانستان چرا تظاهرات نمی کند و قتی که قرآن ها را خود افغانها در آتش می کشد و این عکس ها نشان میدهد که همه این طفل است. این طفلا از اسلام چی می داند.

 • او بیادر یک فیصد این نرخران تظاهرات کننده این فلم را ندیده اند و از محتویات آن نیز بوی نمی برند. و سوال این است که تنها ما مسئول حمایت از اسلام و محمد هستیم؟ باز اگر هستیم خیر ولی چرا کشور خود را خراب کنیم؟ این همه از نادانی و جهالت ماست نه از دینداری و مسلمانی ما

 • هموطنان پشتون ما از انسانیت کیلومترها فاصله دارند. فیلم را چه به پترول پمپ ؟ چرا پترول پمپ را در دادید؟
  او مردم یک کم ادم شوید. وطن را نابود نکنید. هر قسم که باداران تان شما را پمپ کرد همو قسم عمل نکنید. از عقل خود در روز یک ساعت استفاده کنید.

 • مجاهد گفتید
  مجاهد یعنی غلام پا کستان وایران.مجاهد عا لیترین نماد جهالت ودیوانگی.مجاهد یعنی غلامی.مجاهد یعنی خرابی.مجاهد یعنی فساد .مجاهد یعنی دزدی .مجاهد یعنی غارت گری.مجاهد یعنی ثروت اندوری.مجاهد یعنی رقصیدن زیر پای بیگانه .مجاهد یعنی آتش افروزی.مجاهد یعنی کشتاروبیرحمی, وطالب شکل تکامل یافته وپیشرفته مجاهد میباشد.اگر قبول ندارید به ملا عمر, گلبدین ,ربانی,مسعود, سیاف,فهیم ,خلیلی ....وثزوت های قارونی وویرانه های آنها در افغانستان وگورستان های ایشان نگاه نماییند.وبا وجدان خود قضاوت کنید.همین اکنون همین مجا هدین اند که پطرول آتش یهود واسرایل شده اند وکشورخویش را به آتش میکشند. اینها جهاد میگویند اما این جهاد از روز اول برای بادران امریکای وپاکستانی شان بود.ثمره جهاد ویرانی وبر بادی یک کشوروحضور 50 کشوراشغالگر وتروریست های کُل جهان در افغانستان است.

  • مجا هيد لشكر ي رو زمين جنگ جنگ تا رفع منا فيق در عا لم زند ه با د اسلام چي شرقي چي غر بي. مرك بر منا فيق چي پا كستاني با شد چي افغا ني چي امريكي يا رو سي اسلا م تا رزي قيا مت دو شمن
   كفر است با كفر مشريك هميشه در جنگ هستيم زند ه با د اسلا م.

 • اگر این تظاهرات با این طرز و حشی گری در غرب کابل صورت میگرفت . باز شما میدید هزاره کشی این دولت فاشیست را فعلا چون وحشی گریان از قوم خود شان است باید مجالش داد تا چهره پلید شان را بنمایش بگذارد و..

 • یک گو را یک امریکایی خورد یگ گو را یکعده خر که خانه و دارایی مردم عام را به اتش کشید هردو گروه خر و خران است

 • خداوند نسل این موجودات ناقص الخلقه را از کره زمین محو و نابود بسازد!!!!!

 • واه !
  اخلاق همین
  انسانیت همین
  از کلام دلنشین که هیچ مپرس
  هر پیام جناب شما معرف واقعی آن اعلیحضرت و دار و دسته و همراهان شان است

 • تف بر دین کثیف اسلام. لعنت بر محمد که زنکه باز و یک ادمکش و دزد بود. مگر محمد زنان مردم را از پیش شان نمی گرفت؟ مگر دارایی و زمین و ملک مردم را به زور نمی گرفت؟ محمد یک وحشی صحرا نشین بود که کارش ادمکشی و زن پرانی بود. حتی زن پسر خوانده خود عباس را از پییش شان گرفت.
  او چه قسم انسان بوده است که سیزده زن و دهها کنیز داشت؟ با دختر شش ساله در سن پنجاه سالگی ازدواج کرد. او یک شهروت پرست پدر لعنت ادمکش بود.
  هنوزهم ما مردم از دست این دین ضد بشری ارام نداریم. نه گناه پشتون است و نه گناه کدام مردم دیگر. تمام این بدبختی ها به خاطر اسلام است .

  • تو سك تو هين در اسلام ميكني در محمد (ص ). تو هين ميكني كثيف سك تو از محمد ( ص ) چي ميداني
   محمد كي كيست ا گر يك كس نبو د امروز ١٨٠٠ مليون سر باز دارد تو سك نميد أنم تو را كي پيد ا
   كر ده است همين را جوا ب بيگو كا في است

  • کاملًا درست فرمودی ۹۸فیصد درست.

   آنلاین : http://.

  • نجیب کابلی! در عکس بالا نگاه کن. عکس یکی از 1800 میلیون سرباز را ببین.یک کلینر فلاینکوچ، بیسواد، شپشی، بویناک، متعفن و جاهل بیسواد، یک خر ریشو مثل خودت که یک سرباز دیگر محمد استی. همین سربازان مثل آن کلینر و مثل خودت است که کشور های اسلامی در فلاکت، فقر، بدبختی، بیسوادی و تاریکی بسر میبرند. اگر این 1800 میلیون سرباز، انسان های عاقل ، متمدن ، دانسته و هوشیار میبودند، به یقین کامل که قومندان این همه سربازان که همان پیامبر اسلام باشد این همه مسخره و توهین نمیشد.

 • tu ke ba nami kabule yag go ra khorde wa islam ra tawhin karde, aya khabar dare ke on massi ra ke shoma jahila ba enwani khodaye tan qabul daren az yag ensan ba donya amda chitur mesha yag nafar az ensan ba donya amda basha baz o khodaye madre khod wa shoma jahila show, agar tu aqal dashte masshi na meshode tof bar on shere ke tu harmzada khorde wa redam ba dahani on padar wa madre ke tu rqam haram zada ra ba donya awrda

 • واقعا که رنج اور است. چون در شرایط حساس امروزی تنها امید مردم افغانستان چه در داخل و خارج به همین جوانان دوخته شده است. که نسل همین جوانان در اینده ای نزدیک کشور را از غرق شدن در منجلاب بیسوادی بد بختی تباهی و جها لت های این چنینی نجات دهد. دیده میشود که اینهمه وحشی گری و بی بند وباری واقعا که هیچ جای شک و شبهه در جهالت و وحشیگری بالقوه در ذات این نسل باقی نمی گذارد. کدام معجزه ای اگر رخ دهد در غیر ان صورت هیچ روزنه امید برای این مردم وجود ندارد .

 • واقعا این دین دین عربی است .ازان وحشت سرای عاری ازتمدن وپرازصحراوخشونت صحرا وغرق درجهالت بی پایان چه چیزی میتوانست به عالم انسان وانسانیت ارمغان آید؟البته که همه ادیان سامی ویاابراهیمی (یهودیت وعیسویت واسلام)بدترین خشونت بارترین ومرگ اورترین ادیان روی زمین اند ولی اسلام عرب بدترازان دودین دیگر وسیاه تر وزشت ترازانهاست .حالادردنیا همه روزه کتابها ونشرات بیشماربرضد سایرادیان صورت میگیردوفلم هاوویدیوهای زیادی دررد وتکذیب ادیان دیگر ساخته وپرداخته میشود اصلاآب ازآب تکان نمیخورد وپیروان ان ادیان ازکنارهمه بابی تفاوتی میگذرند,ولی پیروان این دین جنگی وغنیمت گیرواسیرگیر وجزیه گیروادم کش باویران نمودن وسوختن وبربادنمودن خانه وملکیت وشهر وجاده وابادی مردم وجامعه به مخالفان دین شان جواب میگویند.مگر خدای تان ومحمدعربی ازدفاع خودشان عاجزوبیچاره اند که شما باید به دفاع انان برخیزید؟
  عجب قادرمتعالی !!!!!!!!!

 • این وحشی ها را مادرشان را ... کن اما دینشان را گپ نزن. اینها از اسلام چیزی نمیفهمند. کون ناپاک نماز میخوانند. چون در مسجدشان مثل مستراح بوی میدهد. نام اسلام را همین مسلمان نماها بد کرده اند.

 • مسلمان احمق است ، وزبس خرفت است / ز دستش جبرییل اندر شگفت است .
  جای اسلام بنشانید درخت ، که هوا تازه شود .

 • اعتراض بر تصمیم یا اجرات یک دولت، یا حکومت، یا یک اداره دولتی یا یک موسسه ملکی یا یک فابریکه و بالاخره اعتراض بر عملکرد یک فرد، حق طبیعی، قانونی ومدنی افراد یک جامعه میباشد. این اعتراض یا اعتراضات را میتوان از تحریر خواسته های خود و یا نشر آن در روزنامه تا شکایت و مراجعه به مراجع عدلی و یاقضایی وغیره دنبال نمود.
  یکی دیگر از اشکال نشان دادن عدم موافقت عبارت از گرد همایی ها و تظاهرات میباشند. چون یک گردهمایی و یا یک مظاهره عکس العمل مدنی است ، باید در چهارچوکات قانون و نظم به منصه اجرا گذاشته شود. وحشی گری، تخریبات دارایی عامه یا دارایی های افراد عملیست جرمی و باید مورد بازخواست مراجع عدلی و قضایی قرار بگیرد. هیچکس حق ندارد نظم عامه را خودسرانه برهم زده و اضرار هنگفتی به بیت المال و یا افراد دیگر وارد نماید. گرچند در قسمت مظاهرات قانونی وجود دارد اما متاسفانه مردم ما با جزئیات این قانون آشنایی ندارند. فکر میکنند همین کاری را که میکنند، درست است. و تظاهرات یعنی همین خشونت و دشنام دادن و سوختاندن و سنگپرانی و مرگ مرگ گفتن است.
  در اینجا به نظر من لازم است تا شورای ملی قانونی را تصویب نماید که مطابق آن پولیس در ضمن بر قراری نظم و جلوگیری از تخریبات، با عکسبرداری ها و فلمبرداری ها، اشخاصی را که اعمال تخریبی را به سر میرسانند شناسایی و دستگیر نموده به پنجه قانون بسپارند. محاکم نیز آنها را مجبور به پرداخت خساراتی نمایند که به دارایی های افراد یا دولت بوجود آورده اند و در ضمن متضرر اگر فرد باشد حق دارد تا از دولت که مسئول برقراری نظم عامه میباشد طلب خساره نموده یا خواهان دستگیری خرابکاران باشد.
  اگر یکبار این گونه افراد دستگیر شوند و حکم پرداخت و جبران خساره برای شان داده شود، یقین داشته باشید که در آینده مرتکب این چنین اعمال نخواهند شد.
  در کشوری که نه بیمه وجود دارد و نه سایر ضمانت های مادی، وای به حال اشخاص بیگناهی که برایشان ضرری وارد میگردد.

 • آب نادیا ه موزه را از پا کشیدن خطا است
  این بچه های نادان که صرف نام ااسلام را شنیده اند، وطن را خراب میکند و زمینه فعالیت غربی هارا در سرزمین مان بیشر میسازند. ای احمق ! این کار ها مانی تورنگ است که امریکا برای پلان های بعدی نقطه ضعف اوغان هار اپیدا و میخواهد سالها بادر شان باشد.

 • نجیب کابلی
  در دنبا حدود 1300 ملیون مسلمان وجود دارد که اکثریت مطلق شان در فقر و بدبختی و بی سوادی و توحش و حماقت زندگی می کنند. گلوی همدیگر را مثل حیوانات می درند. به مال و ناموس همدیگر دست درازی می کنند. نمونه ای عالی اش همین پاکستان و افغانستان است .
  کشورهای اسلامی از عقب مانده ترین و بویناک ترین کشورهای جهان استند که هر ساله مردمان این کشورها با قبول خطر مرگ و غرق شدن در اب ها تلاش می داشته باشند که خود را از زیر حکومت های اسلامی به سرزمین های کفار برسانند که شاید چند صباحی اب ارامش از گلوی شان پایان برود.
  همین افغانستان خود ما را ببین که مجاهدین راه اسلام به چه روز رساندند. مردم کابل همدیگر را مثل گرگ تیکه و پاره می کردند.
  گناه مردم نیست. گناه دین اسلام است که به مردم توحش و بربریت و قتل و کشتار را اموزش می دهد. در دوران خود محمد غیر از جنگ و چور و چپاول هیچ چیز دیگر نبود. هر کس که مسلمان نمی شد کشته می شد و زن و اولاد و ملک و دارایی شان توسط مسلمانان گرفته می شد.
  محمد یک بی سواد بود. او یک چوپان بود. او تمام ایه های قران را از کتاب های یهودی ها و مسیحی ها کپی کرد و بعد یک تعداد قوانین قبایلی عرب را به ان اضافه کرد. بیشرف ترین انسان بود که در حق کسی رحم نمی کرد. زنان مردم را به زور می گرفت که نمونه ای عالی اش همان میمونه است که یک زن یهودی بدبخت بود که شوهرش را در جنگ خیبر کشتند و او را برده گرفتند. بعد محمد به او تجاوز کرد.
  محمد ان قدر بی شرف بود که در پنجاه سالگی یک دختر شش ساله را مورد تجاوز قرار می داد. عایشه از زبان خود می گوید که محمد وقتی به خانه ای ما می امد خود را در داخل لینگ های من خلاص می کرد.
  او سیزده زن بیچاره را در خانه جمع کرده بود. اخر چه قدر انسان باید خبیث باشد که سیزده زن را در خانه اسیر کند. زن نفس دارد. مگر یک انسان پنجا و شصت ساله می تواند سیزده زن و چندین کیز یا برده را ارضا کند؟ اگر اسلام دین انسانی است که چرا به صاحب برده اجازه داده است که هر وقت بخواهد می تواند با برده ای خود سیکس کند؟ ایا این انسانیت است؟
  محمد یک دیو بود که امد و بشریت را بیچاره کرد.
  ای مردم افغان بیدار شوید و بدانید که اسلام ارزش ان را ندارد که یک مرغ ادم به خاطرش ضایع شود چه برسد به جان ادم و وطن ادم. به خاطر این دین چتل و به خاطر این ایین غیر انسانی و مخالف تمام ارزش های بشری نه خود را و نه مال خود را و نه وطن را ضایع کنید.

  • تو بنام نجیب کابلی کدام یهودی هستی که در سایت داخل شدی لعنت خدا وپیغمبرش به تو که به پیغمبر عزیز ما اتها می بندی اسلام هیچگاهی دین خشونت نبوده درز مان حیات حضرت محمد ص از زفتار نیکشان اکثرآ اسلام اوردند و انحضرت (ص) اگر چپاول گر میبودند برادران کفر شمارا در فتح مکه با وجود ظلم هایی که در حق شان روا داشتند همه را میکشتند و زنان شانرا برده میساخت ولی یزرگواری کردند و بخشیدند . حضرت عمر ایا ندیدی که در وقت فتح بیت المقدس یهود و نصارا را بخشید ایا همان کفار در طول تاریخ برای مسلمانان اینقدر رحم کرده اند . در اخر از سایت کابل پرس? به خاطر نشر نظر این نا مسلمان که اشکار تو هین به اسلام و به پیغمبر ص نموده ایراز تآسف مینمایم

  • برا دري عزيز من نجب كا بلي من را چيراع فحش گفتي من در بالا چي نو يشته كر دم. اول بيخا ن بعد
   لعنت كن اگر مسلما ن هستي من كو ر ميشوم. به پيغمبر م. تو هين كنم برا در اطمئن ايشطيبا ه كر دي

   آنلاین : kabul 421 @yahoo.com

  • برادر عزیز سلام
   از شما خیلی معذرت میخواهم نویسنده مطلب شخص دیگری بود مراببخشید.

 • اینها اکثر شان همان دزدان منطقه هودخیل وپلچرخی اند. روز ملنگ و شب پلنگ. روز ها در قضیفه چکر میزنند و شب ها همه مسلح و دزد و ادم ربا هستند. راستی که آینده افغانستان همرای این نرده غول ها چه خواهد شد؟
  حال با دیدن این فلم قهر خدا آمده و عرش را برداشته بر فرق کارگردان فلم خواهد زد. و بعد از آن پای پیاده از آسمان آمده و زمین و زمان را بر هم میزند.هه هه هه راستی که اسلام غیر از وحشی سازی پیام دیگری ندارد.

 • دوران اسلام مسلام تیر شد و رفت دوستان. غم نانه بخورین که از گدایی کدن رییس جمهور ما بیخی بوتهایش شارید. کل جهان ما را خیرات میته ما چقه در دل خود مغرور استیم. پیامبر خو نوش جانش عیش خوده کد. وای به حال ما مردم

 • اسلام خوب است. طالب ترور وحشت و مجاهد بیسواد اله دست رهبران و باداران اش است پاکستان بادار و شوهر طالبان است و مجاهد تاریخ مصرف اش گذشته و کسی به اذان مجاهد نماز نمیخواند چون مجاهد یکوقت اله دست پاکستان و عرب ها وغربی ها بود. ولی بخاطر پول چوکی یکدیگر خود را و بیگناه ها را پاره پاره و کابل را ویران کرد. حالا طالبان را هم غربی ها طلاق داده وطالبان فقط زن بیوه و دومی پاکستان شده دیده شود که پاکستان کی از زن نو و دومی خود رویگردان میشود.در بین مردم عادی و بیگناه از بین میرودارایی اش به اتش کشیده میشود.وگرنه قران و حضرت محمدواسلام بهانه است ولی طالبان هر روز قران را مسجد را در میدهد خلاف دین اسلام مردم را سر میبرد .ولی کسی صدای خود را نمیکشد.

 • آیا همین خر های بی دم مدافع دین اند؟!!

 • این خود جوش نیست دست های پنهانی پشت این موضوع است احتمال قوی دست کثیف طالبان و القا عده والترورالقاعده پشت این اشوب تحریکات و تخریبات است

 • سلام به تما م مسلما ن ها مردم شريف وطن اول شرط يك ا نسا ن خو د شينا ختن است هر كس
  خود را نشنا ست خد ا را از كجا ه شينا خت وبعد مباريزه از أسا سا ت جهان اسلامي براي براي
  نظام اسلامي دار اي أر ز ش بسيا ر مهم وبنيا دي ميبا شد در بسيار از تا ريخ اسلا م در دا خليل
  نظام كسي پيد ا شد مؤ جب شكست اسلام نظا م اسلا م شده هم سال گلبيد ين اگر چي اين ملت قهر مان
  در بسيار شر ا يط سخت و د شو أر تا ريخ دشمنا ن نا ن نا بود كر دند وليكن أشخا ص وطن فروش چو كي تلب
  تو ا نسته ند تخر يب كند نظا م را دو با ره سر نگو ن كند اين مشكل در جا معه ما به سبب خا م اكثر يت مر بيو ن
  دا نشمند ا ن ما ن بؤ ده نتو ا نسته اند در شر آ يط تها جم و يا مبار ز ا ت ايد لو ژ يكي خو د را به سلا مت
  كشند در ميا ن دما غ خو يش با فهم درست دا رأي يك انتي وير و س فكر ي با شند كه هر وير وس تيو ر
  را بزرود ي در ك نمو ده أنر ا خنثي نما يند بر عكس بسيار از أشخا صي كه خود را در قطا ر تيو يسن
  ها وعلمبر دارا ن فكر و اند يشه ميد ا نند با اند ك شمال به لر زش ا مده وخو د را با دست خو د
  تسليم تيو ري ها ي ديگر ان نمو ده اند وخطر نا كتر از همه كه أنا ن بسيا ر از اند يشه ها ي
  وا رد شد ه ها ي ديگر ان نمو ده اند وخطر نا كتر از همه كه أنا ن بسيا ر از اند يشه ها ي وا رد
  شده در تار يخ گذ شته و كهنه را حتا در غرب استفر اغ شده برا ملت ها ما ن به لبا س ها ي
  گو ن نا گون وحتا اسلا مي پيشكش نمو ده اند كه ما رو ز انه شا هد
  هز ا ران فكر وارد شده كه در أسا سا ت فكري كا ملا متضا د با عقيد ه و اند يشه اسلا مي بؤ ده در
  در سر زمين ما به نا مها ي مختلفي هستيم مفكر امروز كه غا لبا خود را كادر ا نسان به نا م اين ان
  پيشكش مينما يد داري يك اند يشه خا ص نبو د ه هر گا ه با چرا غ بد ست دا شته دا خل دما غ وي
  گر د يم يك ايد يو لو ژي مختلط و مكس شد ه از چند ين ايد يو لو ژي را در دما غ و ي مشا هد
  ميكنم اين عد م استقر أر ذ هنيت سبب شده بز رگ در سا ختا ر دين وطن قو م جا معه اسلا مي شود
  هر گا ه دين مقد س اسلا م را از در وأز ه ها فر هنگي به دما غ خو يش دا خل نما ييم وليكن هر دا شته
  فر هنگي را كه هر كس مطا بق خو استه ها ي خو د دا خل دين نمو ده اند منو ال يا فيتم وشب وروز
  خو دورا غر ق در شرك گنا ها كر ديم شريك بؤ د پر ستي عا دا ت غرب را در خا نه ها آو رده هم مشكل
  خو دي ما ميكنم تو هين در دين در اسلام ميشود هيچ نو دخل در اسلام أنسا ن سا زي رفت نه دا شت
  از قران از دين اسلا م كر ده وهما ن جا هلت كلا سيك را بنا م ها ي بنام ها ي ديگر و زيبا تر تعقيب
  ميكنم اين را خو ب. بيد ا نيد اين دين محمد ص. اين كتا ب نه تنها به أسا س خد مات اسلا م حفظ
  گر ديد ه است بلكه با تضمين الهي همنو ا بود نه دشمني تو ا نسته است كه آنر ا نا بود سا زد
  تغير دي يد ونه متعصبا ن به كلي مطمين با شد جف جف شما ه جا ي را نميگر د

 • هی مجاهد بیسواد بغلانی اگر زور دالر و ستنگر سکر و راکت بلو پایپ ضد هوایی امریکایی و انگلیسی نمیبود روسها تمام مجاهد ومجاهد بیسواد مثل خودت را در زیر خود کو.....ن وخفک کرده میکشت

 • بغلانی مجاهید بدبخت و جاهل. من خو ترا خوب میشناسم. تمام چیز هایی را که گفتی مغالطه گویی و ادعا های هوایی و خیالات باطل میباشد.با حلوا گفتن دهن شیرین نمیشود. درپهلوی اینکه مزخرفات نوشته ای، آنقدر غلطی های قصدی املایی کرده ای که هدف و مقصدت را زیر تاثیر قرار داده است. اینرا بدان که هرکسی که اول خود را شناخت، دروغ های محمد عربی این قاتل و بیناموس را درک کرده و قران را به باطله دانی پرتاب میکند. دهنت را کاچی کاچی نموده ، نظام اسلامی و اساسات نظام اسلامی میگویی. هنوز تو ابله درک نکرده ای که زمان چقدر تغییر خورده است و نظریات و کثافت کاری های محمد صغیر گای دیگر جایی در این عصر ندارد.مگر نظامی که در ارزویش هستی بهتر از نظام طالبان و گلبدین و خمینی است؟؟ پس باید اینرا بدانی که دچار خیالپردازی و خیال پلو خوردن هستی. وگرنه در عمل تطبیق قوانین تاریخ زده اسلامی در این عصرنا ممکن چه که بلکه وحشت ناک میباشد.دیانت هرکس خو به خودش ارتباط دارد.اینرا هیچ کسی نمیتواند که دیانت دیگران را به سلیقه خود عیار نماید. از انتی ویروس گفته ای. یک انتی ویروس واقعی اول اندیشه های منفور اسلامی را به قرنتین میبرد. تا نوبت ویروسهای دیگر برسد. از اندیشه های وارداتی تحریر نموده ای، اگر جفنگ های اسلام را اندیشه بتوانیم نام بگذاریم، در آنصورت این هم وارداتی است.آنهم واردات از یک جزیره خشک و مردمان بدبخت و پیامبر دروغگو و آدمکش و زن پرست خبیث. از خواب گران بیدار شو.همان وقتی که دنباله رو کارمل بودی هم اشتباه کردی و حالا که عاشق طالبانیزم هم شدی در راه خطا میباشی.

  • دو ستا ن خلق. و پرچم زياد ني كمي خيجا لت بكشيد اين چو كي اين قدر ت همه از شما ه بود
   اين شماه بؤ ديد آزادي انسان را پا يمال كر ديد بشكل حيو أنأت مردم را قر باني كر د يد
   به عو ض عبا دت به ذات خد ا وند متعا ل به ليلين عبا دت كر د يد
   گو ش كن حقيقت اين است اين خد ا عز وجل براي پيا مبر امر ميكر د برا ي مر دم هر مطلب را
   بفهما ند شخص پيا مبر براي كس نفع وضر ر رسا ند ه نمتو اند تنها نفع وضرر از جا نب
   خد ا عز وجل است ولي به اساس رحمت الهي حضرت محمد (. ص ) امروز ا مت محمد روز تا روز
   زيا د ميشود ما شا هيد اين هستيم در همين سال ٢٠١٢ فقط در مسكو ده هز أر نفر اسلا م شده
   حتا امروز غر بي ها را مبينيد جد يد اً مسلما ن شد ه اند در هما ن كشو ر ها ي كه فسق
   فسق و فساد به أوج خود ر سيده است با ز هم مطا بق سنت. پيا مبر أكر م صلي الله عليه
   وسلم عمل ميكند مردم كي امروز در وطن جنگ ميكند هر كس كي است از جمله مردم وحشي
   است از نظري من مشكل است به ا ينها بيگو يم اسلام است اين ها ميصلي حيو ا نأت وحشي
   است به خا طير جا ي مقام خود ديگر ان را شيكا ر ميكند ميخو ا هد از گوشت وخو ن ديگر ان
   تغذ يه شود هنگا ميكه خو د شان ميخو ر. ند ما نع ديگر ان ميشود برا ي ديگر ان أجا زه
   نميد هند در اختيار شان شر يك شو ند ا نسا نها ييكه خود را به مر حله أنسا نها ي و حشي
   مير سا نند برا ي رشو ت ودست يا فتن به مال ديگر ان تلا ش ميو ر زند براي براي انها
   خود شان مهم هستند ميخو ا هند ز نده گي مر فه وآ را م دا شته وحتي با ريختن خون
   د يگرا ن اين زند ه گي را براي خود ميسا زد ريختن خون هز ارا ن ا نسان بخا طر منفعت
   شخصي شان كد ام فر قي نميكند مهم. اينست كه منفعت حا صل كند اگر تجارت شان
   شان سبب قتل ا نسا نها گر دد ا گر تجارت شان سبب فقر ديگر ان گر دد اگر تجا رت شان
   سبب نا بود ي ديگر ان گر دد انچه براي أنسا نهاي در ند ه اهميت دار د خود شا ن و فقط
   خو د شان ًً هر گا ه اين أنسا ن خد ا نا شينا س باز هم بخا طر تر بيه اين نفس سعي
   وتلا ش ور ز ند بلا خر ه به يك گز ند ه مبد ل. ميشو د برا ي گژ دم فقط گز يد ن مهم است
   اينكه جا نب مقا بل كيست برا يش اين مهم نيست وا ين خا صيتش است كه با يد
   بگزد شما ه دروست گفت يد ز مان چيقد تغير خو رده كفر مسلما ن ميشو د مسلمان كفر ميشود
   اما دين مقدس اسلام تما مي نظر يا تي منفي را أنسا ن نسبت دا د ميشو د نفسي نمو ده
   جا يگا ه اسلا م را به همه بر تر افضل تر ميد اند بتهر ست در ينجا خلاصه اين نظر
   يأت را ذ كر نمو ده وسپس اصل ا نسان را از ديد گا ه قران مؤ رد مطا لعه قرا. دهيم
   با ا حترام از طر في بغلا ني مجا هيد

 • در کعبه ش ا ش ه کنم. گوی سگ ده گور رسول الله. تف به اسلام

 • ما چرا همیشه وقتی دیگران توهین مینماییند عکس العمل نشان میدهیم؟ در کتاب های مان چیز های تحریر شده که ادم خجالت میکشد بخواند و شرح دهد. زن خود ما اگر شخصی بگوید که سر چشمش ابروست حاضر هستیم اورا بکشیم ولی میرویم از کتاب های مان خانم ان حضرت را فاحشه معرفی میداریم.
  از بهار انوار مجلسی داریم که پیغمبر نمی خوابید مگر چهره خود را دربین سینه های عایشه قرار نمی داد....
  در قسمت اهل و بیت دختران پیغمبر را از ان حضرت نمی دانیم به جز فاطمه حالا از ما و شما کرده دشمن و خاین به پیغمبر پیدا میشود ما که دست این اسلام ستیزان امریکایی را از پشت سر بسته ایم. چرا با این نوشتن ها میخواهیم خود را دوست و دیگران را دشمن تلقی نماییم؟ دشمنی بالا تر از ما شیعیان برای پیغمبر وجود ندارد.
  مسله دیگر اگر انها بیایند و بر اساس کتاب های ما شیعیان فلمنامه بسازند باز برای ما و شما چی باقی میماند؟ انروز باز به سرک خواهیم برامد و شعار خواهیم داد؟

 • دوستان من مطالب بعضی از دوستا ن را خواندم کیف کردم واقعا دوستان من به رشد فکری با لا رسیده اند بیچارگی ما
  از دین است همین دین است که وطن ما بدبخترین کشور جهان ساخته این کسانیکه سنگ اسلام جهل و فساد رابه سینه
  می
  زند از طرف با داران شان چمدان های دالر میگیرند باید به این مزحرفات شان مردم جاهل ما را هر روز بد بختر کنند

 • مثلکه زمه وار اسلام تنها افغانستان است ؟

 • سیل بین.مجاهد بغلانی در افانستان جنگ بین روس و امریکا بود شما چوب سوخت ومصرفی بودید تمام دنیای غرب با مزدوران عربی وعجمی وپاکستانی اش بلاخره روس ها را مجبور به عقب نشینی کرد اگر زور دالر و سلاح ضد هوایی وزمینی امریکایی ها وغربی نمیبود روس ها همه مجاهد و مثل شما بیسواد بغلانی را اول کو...ن میکرد بعدا خفک کرده میکشت.

  • راست گفتي هر كار ي شد پير وزي نصيب ما شد اما.ه شما خلق پر چم كي نكر اصل روس بؤ د يد
   يك روز هم شماه را جائ ندا د روس هاامروز ميصلي مؤ ش از سرا خ ها كله كشك ميكند وبس روس ها فهميده بؤ د شماه مردم
   هستيد

 • ha
  مگرم مه تو را فحش دادم که مرا فحش دادی؟
  خیر مه می گویم که خوار و مادر و پدر محمد را بگایم. در گور این سگ بیش شرف ش ا ش ه کنم. تف می کنم بر اسلام چتل. ده کعه و ده گور محمد خر سوار رسوال الله سگ شاشه کند.

  • اي بغيرت در شحن مرد اين عرف ها نيست تو يك خر استي خانه خو د ه خراب كر دي ميصلي تو صد ها سك گفته گو م شده اما ه من از اين خيجا لت ميكشم. به نام افغا ن اين سا ايت است در وطن ماه از اين
   مو ش كثيف پيد ا ميشو د

  • kanshka man dege tu ra tawhen na mekonam, chira ke tu yag harami aste tu en qadar kasef aste ke arzeshe tawhen kardan ra ham nadare, man dar kharj zendage mekonam en ra tammi mardom bedanad ke man dar bare hamye denha malommat darom behtaren den dar donya islami sheya ast khosha ba hale kasani ke dar en aqeda asten wa dar en aqeda az donya meran kasani ke massh ra ba enwani khodaye khod qabul dara ya bodaye ast enha hamsh yag khorfat ast
   qeymat be hussein ghawgha nadarad, shafat be hussein mana nadarad
   husseini bash dar mahshar na guyad, chira parwanda at emza nadarad

 • برادران مسلمان سلام غرض میدارم.
  بعدآ بنده همین صبح دریکی از ایات سوره مبارکه المزمل البته در تفسیر ان خواندم که به پیغمبر عزیز ما دستور داده شده که اگر کفار به ازار وازیت شما میپردازد شما به ارامی ونرمش با انها رفتار نمایید من نمیدانم این مسلمانان ما چرا اینقدر احساساتی برخورد با قضایا مینمایند ایا در زمان حیات مبارکشان به ان مبارک توهین نمیکردند برخوردهای ان حضرت (ص) با کفار چطور بود ما فعلا در افغانستان کارهایی به نام اسلام انجام میدهیم که صد بار بد تر از ان فیلم است طور نمونه ایا کشتن صدها مسلمان در حمله انتحاری در ماه مبارک رمضان در ولایت نیمروز و...........

 • برادران مسلمان لطفآ این .........را توهین نکنید چراکه بردین پاکمان وپیغمبر عزیز ما توهین میکند این با طل را اگر زیاد با خشم بیاورید زیاده براسلام میتازد بگزاریدش مانند دیگر کفار بجفد.

 • او مردم هودخیل!
  شما کسانی هستید که سرمه را در روز روشن از چشم میزنید! پس چگونه ادعای مسلمانی میکنید! مسئلک تان فقط دزدی، قتل، آدم ربایی و صد ها احمال ناشایسته بدور از آداب انسانی و اسلامسیت! خدا شما طایفه خبیث را باین جهالت و خباثت تان نیست و نابود بسازد!

 • این بیچاره بیعقل بیسواد مجاهد پول ونوکر استفراغ شده غربی و پاکستانی مزدور دالر باید پول های دزدی زمان نوکری به پاکستان را اول مصرف کرده سواد یاد بگیرد بعدا گپ بزند.

 • مجاهد بغلانی سواد که نداشتی مانند طالبان توسط پاکستان بصفت نوکر استفاده میشوی زود شو اول سواد بیاموز بعدا گپ بزن

 • دولت چرا به این نرده غول های بی فرهنگ که از اسلامیت و انسانیت بوی نمیبرند! مجال میدهد تا دست بهمچو احمال خرانه و جاهلانه بزنند؟

 • kanshka man dege tu ra tawhen na mekonam, chira ke tu yag harami aste tu en qadar kasef aste ke arzeshe tawhen kardan ra ham nadare, man dar kharj zendage mekonam en ra tammi mardom bedanad ke man dar bare hamye denha malommat darom behtaren den dar donya islami sheya ast khosha ba hale kasani ke dar en aqeda asten wa dar en aqeda az donya meran kasani ke massh ra ba enwani khodaye khod qabul dara ya bodaye ast enha hamsh yag khorfat ast
  qeymat be hussein ghawgha nadarad, shafat be hussein mana nadarad
  husseini bash dar mahshar na guyad, chira parwanda at emza nadarad

 • بیسواد مجاهد دالر نوکر پاکستان ومزدور استفراغ شده ای اس ای که جایت را طالب گرفته در وقت عوض سواد اموختن در بغلان در پایت زنگ و زنگوله بسته بود و به دمبوره میرقصیدی وگرنه مرد کشتن یگ گربه هم نیستی .مجاهد اصلی اول دروغ نمیگوید و لاف نمیزند دوم تاکه سواد نداشت از با سواد سواد میاموزد بعد به نظر دادن اقدام میکند .ادم بیسواد بیخبر سر زور مثل شما غیر لاف کشتن دیگر کمال وعلم ندارد.ادم بیسواد از جهاد و جنگ چی میداند بجز مثل شما لافوک اله دست و نوکر شودادم بیسواد مساوی به احمق کور.شما اول سواد اموخته بینا شوید بعدا گپ بزنیدادم کور بیسواد زود انتحاری وانفجاری واله دست طالبان وپاکستان میشود..به بیسواد مجاهد بغلانی

  • كابل پر س شخصن خو دي شماه تو هين در در وطن در اسلام ميكند نه كسي ديگر اين كمك در قوم هزا ره نيست بلكي خيا نتي بزرگ است ميخو ا هي تما م أقو ام بر عليه هز اره جها د اعلان كند اگر خو ده
   دو پا ره كني ان آزادي در غرب است در افغا نستان نميا يد به لياز خد ا پا ي خود را قدر گيلم هد دراز
   كن با احترا م سليم كندوز

  • اين خوب به خا طير داشته با شيد كي شماه اول نكر روس بؤ ديد بعد به دا من امر يكا ه ر فتيد اين
   كي فكري كني. كن زند را لوچ كن در كو چه با زار بي كشي اين أر ما ن را در گو ر بيبر يد چي امروز چي فر دا صد سال. درس بيخو اني ار زش تو با لا تر از يك شيطان نيست تو با سواد دا نشمند بؤ دي ما را
   در اين روز رسا ندي لعنت خد ا بر سري تو تو هين در وطن در دين خود ميكني. كو س فروش

 • یک نفر ده زمان محمد رسول الله بود که او ره رسول الله بچه خود خوانده بود. یک روز رسول الله از پیش خانه زید بچه خوانده خود تیر می شد که چشمای شیطان ان پلید به زینب بنت جحش زن بچه خوانده او افتاد. او عاشق زینب شد و کاری کد که جحش زینب را طلاق بته. بعد از طلاق یک لحظه معطلی نکرد و فورا زینب را برای خودش گرفت. می گفت که عقد میان من و خودت در اسمان خوانده شده.
  ایا همچنین یک انسان شهوت پرست لایق می داشته باشه که ادم او رهبر خود قبول کنه؟ او یک حیوان بود. او برده ای نفس چتل خود بوده است.
  رسول الله انقدر شهوت پرست بود که به مانند خوک از خود و بیگانه تیر نبود. از زن چهل ساله گرفته تا به شش ساله را چپه می کرد و می گایید. در خانه او سیزده زن داشت. چندین کنیز داشت. او دستور داد که با کنیزان مردم می تانند بدون اجازه سیکس بکنند. او خودش کنیزها را از پشت سر می کرد.
  محمد یک حرامی بود که در در پشت سر گوسفند و بز و شتر کلان شده بود. از انسانیت و از مردانگی و از مروت بویی نبرده بود. او را در زمان خودش ادمهای هوشیار مرد دیوانه می گفتن.
  مال دزدی را غنیمت نام کرد. شهرها را و اقوام را و قریه ها را چور می کرد به نام جهاد و مال چور را غنیمت گفته در بین طرفداران خود تقسیم می کرد که سهم خودش همیشه چند برابر بود.
  کسانی را که شکست می داد چور می کرد. زنان و اطفال شان را غنیمت و برده می گرفت. از میان زنان شان رسول الله برای خودش کنیز و زن انتخاب می کرد. این گپها در تاریخ ثبت اس. این گپ ها ره کس پت نمی تانه. به خاطر همین چیزها اس که امروز در هیچ کشور اسلامی صلح کامل وجود نداره. مسلمانان به مانند گرگها گلوی یکدیگر خوده پاره می کنن. به خاطر همین گپ ها اس که مسلمانا چندین قرن از ملت های دیگه عقب مانده تر استن.
  گناه هیچ قوم نیست. گناه هیچ ملت نیست. همه مسلمانان از کودکی شستشوی مغزی می شون. انتخاب کدن در اسلام اصلا وجود نداره. انتخاب کدن مخالف روح اسلام است. به همین خاطر است که اگه کدام کسی تحقیق کنه و بعد اسلام ره ایلا بته یگان دین دیگه ره انتخاب بکند در اسلام جزایش مرگ است یعنی مرتد می شه. پس ای هموطنان این چه قسم دین است که وقتی کسی ان را ایلا داد باید کشته شوه؟
  اسلام دین به زور است. اسلام دین شمشیر است. اسلام دین ترس است. اسلام اصلا بیخی دین نیست. اسلام به غیر از جنابت و به غیر از نابودی انسان به درد کدام چیز دیگه نمی خوره.
  زن ده اسلام بیخی انسان نمی باشه. زنان در کشورها امروز مملکت ره اداره می کنن و به فضا می روند و ده پوهنتونها تدریس می کنن اما ده مملکت های اسلامی انسان حساب نمی شون. ده عربستان سعودی حق موتروانی کدن ندارن. ده نظام طالبان ده کون شان شلاق می زنن و بعد از او فیلم شه به تمام جهان نشان می تن. ده پاکستان یک دخترک سیزده ساله ره که مریضی پارکنسن داشت به زندان انداختن به خاطر که می گوین به اسلام توهین کده.
  یک نفر نیست که پرسان کنه و بگویه که او مه ده امو اسلام تو شاشه کنم یک نفر که مریضی پارکنسن داشته باشه معیوب است که مغزش هیچ وقت رشد نمی کنه.
  هموطنای مه. اگه از شر این دین چتل خوده خلاص نکنین و اگه به محمد رسول الله پدر لعنت هزاران دفعه لعنت نکنین همین ما و شما خواد بودیم و همین ده سر و روی یکدیگر زدن و همین کاسه ای گدایی ده دست مان خواد بود. بری همیش ریشخند خود و بیگانه شده دنیا به ما خواد خنده کد.
  در اخر بری همی تان ازادی از شر دین چتل اسلام خواسته همگی ده گور محمد شاشه می کنیم. ک ی ر خوده ده گور رسول الله می زنیم و ده کعبه هم شاشه می کنیم و به قران تف می کنیم.
  نجاست سگهای کابل ده گور محمد رسول الله
  تف به اسلام و گوی سگ ده قران

  • کنشکا برادر گل گفتی و در سفتی. اخ دل هزاران نفر را کشیدی. به واقعیت که محمد پست تر از آن است که تو نوشته ای. یک روز نی یک روز تمام مردم بیدار میشوند و یکجا با تو به این دین شاشه میکنند. زنده باشی .

  • کنشکا شاید نام مستعار توباشد چرابر پیغمبری که خداوند زمین واسمان را به روی مبارکشان پیدانمود توهین مینمایی این حرف ها به توچه میدهد کم ظرف بودن ترا نشان میدهد تودل چندین انسان را میرنجانی ایا این به کرامت انسانی ات و وجدانت ضربه نمیزند ما مسلما نانا ن پیغمبر عزیز ما را بیشتر و خوبتر از شما میشناسیم و میدانیم که چه قدر بزرگوار و دوست امت خود است ضرورت به چرندیات شما نیست تو اگر صفات مبارک اوشانرا به درستی میفهمیدی مسلمان میشدی ایا مسلمانان بد تر از امریکایی ها جنایت میکنند .

 • محمود جان شما در بچه گی چی کردید که امروز از خدا بیزار هستید؟

 • خداوند این قوم جاهل و نادان را بقهر و غضبش گرفتار نماید!

 • از جست و خردوانی مشت خر دجال طی چند روز اخیر چنین بر میآید که دستگاه های جهنمی استخبارات ها همسایه با استفاده از جو همین اوضاع در پست این مشت جاهل درآمده باز معقد این احمقان را توسط خود شان پاره خواهند کرد!!

 • خداوند نسل و نطفه این جیوانات درنده و خر صفت را از وجب وجب خاک افغانستان محو و ناوبد بسازد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس